Humanistyczne
Sukces w konkursie historycznym
Poniedziałek, 18 Październik 2010 11:57
   18 października zespół uczennic z naszej szkoły w składzie: Aleksandra Dziuba, Agata Reguła i Justyna Szewczyk zajął II miejsce w konkursie „30 rocznica powstania NSZZ „Solidarność”. Konkurs zorganizowało Muzeum Ceramiki Dział Historii Miasta i NSZZ „Solidarność” w Bolesławcu. Uczennice otrzymały dyplomy i nagrody pieniężne.
Gratulujemy.
 
Mitologia piętą Achillesa? Nie dla nas!
Poniedziałek, 19 Kwiecień 2010 20:50
 

Uczniowie naszego gimnazjum wzięli dziś udział w II Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym zorganizowanym w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych. Różnorodne konkurencje pozwoliły na zaprezentowanie wiedzy, kreatywności, zdolności literackich, plastycznych i aktorskich. Reprezentanci naszego gimnazjum (Marta Mądralska, Bartosz Chmielewski, Marcin Gawenda, Tomasz Bojko, Maksymilian Orawiec, Anna Dekarz, Martyna Janiec oraz Kornela Ilczyna) zdobyli II miejsce. Gratulujemy!

 
"Mów do mnie jeszcze..." - czyli: kolejny etap 55. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego.
Środa, 10 Marzec 2010 16:47

 9 marca w Bolesławieckim Ośrodku Kultury - Międzynarodowym Centrum Ceramiki odbyły się eliminacje miejskie 55 Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego, w którym wzięli udział uczniowie bolesławieckich gimnazjów. Komisja konkursowa przyznała dwie nagrody (zdobywcą jednej z nich został Bartosz Chmielewski z kl. III g) oraz trzy wyróżnienia (jedno z nich otrzymała Daria Ciach z kl. III b). Osoby nagrodzone zakwalifikowały się do etapu powiatowego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

 
54 Dolnośląski Konkurs Recytatorski
Piątek, 13 Marzec 2009 14:04

10 marca, w Sali Forum Bolesławieckiego Ośrodka Kultury odbyły się eliminacje miejskie 54 Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego.

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów, którzy będą zmagali się w kolejnym etapie konkursu powiatowego. Po przesłuchaniu 32 recytatorów, w tym 6 osób w kategorii poezja śpiewana, jury w składzie: Małgorzata Orzoł, Jolanta Rzeźwicka i Małgorzata Zielińska postanowiło nagrodzić 5 osób i przyznać 4 wyróżnienia:

Więcej…
 
Szkolny Konkurs Recytatorski
Czwartek, 26 Luty 2009 08:15
24. lutego odbyły się eliminacje szkolne 54. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego.
Zwycięzcami i jednocześnie reprezentantami naszej szkoły
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 499677

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

 Zapraszamy na nasz blog