Świetlica szkolna
„Do Betlejem nie jest tak daleko”
Wtorek, 22 Grudzień 2009 08:34

Jasełka Bożonarodzeniowe 2009 roku pt. „Do Betlejem nie jest tak daleko” przygotowane przez uczniów ze świetlicy szkolnej i profilaktyczno – środowiskowej pod opieką Wioletty Walęga i Danuty Teler były pierwszym punktem programu spotkania opłatkowego młodzieży zorganizowanego w świetlicy. Przy żłóbku i choinkach aktorzy wdzięcznie przedstawili swoje role. Podczas przedstawienia Św. Mikołaj i diabły rozdali zaproszonym gościom piernikowe serca.

Więcej…
 
Zwyczaje wielkanocne w świetlicy.
Poniedziałek, 06 Kwiecień 2009 08:08

     Dnia 3 kwietnia 2009r.-grupa świetlicy profilaktyczno-środowiskowej przy GS nr 3 w Bolesławcu pod kierunkiem p. Krystyny Rak przygotowała przedstawienie pt.,, Zwyczaje wielkanocne”.  Na spektakl zaproszono: dyrekcję i pedagogów szkoły, wychowawców świetlicy, Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bolesławcu, jak również rodziców i kolegów z klas.
     Aktorzy, choć nie profesjonaliści wykazali się wspaniałym talentem, co zostało nagrodzone rzęsistymi brawami. Należy też wspomnieć o ciepłym podziękowaniu i dobrej ocenie gry młodych talentów przez zaproszonych gości.

 
Konkurs plastyczny
Czwartek, 02 Kwiecień 2009 17:15

Dnia 03-02-2009 r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Portret Jana Pawła II naszkicowany ołówkiem”. Do udziału w nim przystąpiło 54 uczniów. Laureaci konkursu to:

I miejsce: Brygida Matyjewicz kl. II g

II miejsce: Karolina Bauer kl. I b

III miejsce Sandra Siudak kl. II c

Galeria prac laureatów.

Konkurs podsumowała swoim wykładem pani Dyrektor Szkoły Ludmiła Rudka, która podobnie jak Jan Paweł II troszczy się o wychowanie młodego pokolenia.

Zwycięzcom gratulujemy.

 

 
Dyskoteka walentynkowa w świetlicy
Poniedziałek, 23 Marzec 2009 20:14

No to się doczekaliśmy – dyskoteka walentynkowa – sala udekorowana czerwonymi balonami w kształcie serc, serca z miłosnymi sentencjami i ulubione utwory muzyczne przygotowane przez młodzież. Tańce przeplatane były konkursami prowadzonymi przez panią Danutę Teler i panią Wiolettę Walęga, które również chętnie brały w nich udział. Zdjęcia w galerii.

 
Bal Karnawałowy w swietlicy
Poniedziałek, 23 Marzec 2009 20:05

W styczniu w naszej świetlicy odbył się Bal Karnawałowy zorganizowany przez panią Danutę Teler i panią Wiolettę Walęga dla uczniów szkoły i uczestników zajęć Świetlicy Profilaktyczno – Środowiskowej. Celem głównym była wspólna zabawa i czerpanie radości z tańca i konkursów. Zabawa była przednia – wszyscy puścili wodze fantazji i przygotowali maski oraz stroje karnawałowe, tańczyli i zajadali się smakołykami. Na oprawę muzyczną przygotowaną przez Bartka Bachóra nikt nie mógł narzekać, nogi same rwały się do tańca. Uczestnicy balu dali upust emocjom oraz nagromadzonej energii, której było widać, że im nie brakowało. Młodzież wybrała dwie królowe balu: Mariolkę Kurek i Natalię Krzysztofińską. W najbliższym czasie odbędzie się dyskoteka walentynkowa. To dopiero będzie zabawa! Zobacz zdjęcia w galerii.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 512017

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

 Zapraszamy na nasz blog