Biblioteka
W bibliotece
Poniedziałek, 10 Czerwiec 2013 12:09
      Laur zwycięstwa w MIĘDZYKLASOWYM KONKURSIE ze znajomości lektury pt. "Krzyżacy" zdobyła ILONA CZYŻEWSKA - uczennica kl.II b.
Gratuluję znakomitych wyników!
    W Konkursie pt. "MOJE WARTOŚCI" zwyciężył uczeń kl. I b - DAWID CZEREPAK, którego praca świadczy o wysokim poziomie moralnym autora. Dziękujemy za  ubogacanie innych wartościami duchowymi.  
 A. Fijałkowska/Organizatorzy

 
Wyniki konkursu pięknego pisania
Piątek, 21 Grudzień 2012 10:59
Mistrzem kaligrafii 2012/2013 została Julita Stępak - uczennica kl.II e - która niewielką przewagą punktów pokonała swe największe rywalki:
Gabrielę Michlę z kl.II d oraz Noemi Kubis z kl.II a. Gratulujemy zwycięstwa!
 
Ferie w bibliotece wspomień czas
Czwartek, 04 Marzec 2010 21:24
  Czas bez nudy to czas spędzony w bibliotece, mnóstwo pracy, ale i ogromne efekty tej pracy. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu i pracy zespołowej udało się nam wykonać dwie gazetki ROK FRYDERYKA CHOPINA i CZAS ŻYCZEŃ-DZIEŃ KOBIET.

Nowa strona Internetowa biblioteki jest również efektem wspólnej pracy, została nie tylko zaktualizowana ale i wzbogacona o nowe informacje takie jak biblioteka poleca dla ucznia i nauczyciela, stan czytelnictwa I semestr, aktualności kulturalne naszego miasta, moja recenzja książki.

Więcej…
 
Aktualności Biblioteki
Wtorek, 02 Marzec 2010 00:00

Biblioteka i czytelnia Gimnazjum Samorządowy nr 3 wraz z Centrum Multimedialnym, które zostało zainstalowane w ramach projektu współfinansowego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego UE. Do dyspozycji użytkowników są cztery stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu.

Zapraszamy Czytelników codziennie, od poniedziałku do piątku wgodzinach:
Poniedziałek 7.30-15.00
Wtorek 7.30-15.00
Środa-czwartek-piątek 7.30-13.00

Należy pamiętać, że do czytelni szkolnej wchodzimy bez kurtek i plecaków, zachowując ciszę, gdyż jest to miejsce pracy z książką, a także nauki własnej naszych Czytelników!


Więcej…
 
Turniej wiedzy o Janie Pawle II
Wtorek, 26 Maj 2009 10:00

            

 

18 maja 2009r. w 89 rocznicę urodzin Jana Pawła II odbył się w naszej szkole MIĘDZYGIMNAZJALNY TURNIEJ WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY. W konkursie brali udział uczniowie ze szkół im. Jana Pawła II.
Uczestnicy turnieju mieli okazję zaprezentować swą wiedzę, wypełniając test złożony ze 100 pytań. Trzy uczennice znacznie przewyższyły poziomem wiedzy innych uczestników konkursu:

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 512003

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

 Zapraszamy na nasz blog