Turniej pięknego pisania
Czwartek, 22 Grudzień 2016 00:00

19 grudnia 2016r. w bibliotece szkolnej odbył się - zgodnie z kilkuletnią już tradycją - Turniej pięknego pisania. O zdobycie tytułu Mistrza kaligrafii 2016/2017 walczyli uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum.
W tym roku laur zwycięstwa otrzymała uczennica kl. II c - Natalia Horbacz.
Serdecznie gratulujemy zwycięstwa.

GIMNAZJALIŚCI PISZĄ WIERSZE
Środa, 17 Luty 2016 00:00

W BIBLIOTECE SZKOLNEJ odbył się konkurs twórczości własnej uczniów pt. "GIMNAZJALIŚCI PISZĄ WIERSZE". Utalentowani uczniowie zaprezentowali własne utwory poetyckie. Wśród tekstów lirycznych najwyższą liczbę punktów zdobył wiersz uczennicy kl. 2a - Angeliki Holi. Gratulujemy zwycięstwa.

"Jan Paweł II - PAPIEŻ RODZINY"
Poniedziałek, 02 Listopad 2015 00:00

Październik miesiącem pamięci o Patronie naszej szkoły - Janie Pawle II. Z tej okazji odbył się w bibliotece szkolnej międzyklasowy konkurs wiedzy o Polskim Papieżu pod tytułem "Jan Paweł II - PAPIEŻ RODZINY".

Zwycięzcą tegorocznego konkursu został KACPER ZMARZŁY. Serdecznie gratulujemy zaprezentowanej  wiedzy. Organizatorzy

KONKURS WIEDZY O PAPIEŻU POLAKU
Środa, 22 Październik 2014 18:38

W rocznicę wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową – 16 października 2014r. - odbył się KONKURS WIEDZY O PAPIEŻU POLAKU

pod tytułem „JAN PAWEŁ II – ŚWIĘTYMI BĄDŹCIE.” Zwyciężyła uczennica klasy IVb - JUSTYNA PANKOWSKA.

Gratuluję serdecznie! Organizator

Turniej wiedzy o św. Janie Pawle II
Piątek, 20 Czerwiec 2014 09:13

19 maja 2014r. z okazji rocznicy urodzin Jana Pawła II, Patrona Gimnazjum Samorządowego nr 3 w Bolesławcu, odbył się Turniej wiedzy o św. Janie Pawle II. Wśród gimnazjalistów zwyciężyła Karolina Galek - uczennica kl. IIb, zdobywając 44 punkty i wyprzedzając tylko o 4 punkty
Gabrielę Michlę z kl. IIId oraz Klaudię Kotwicę z kl. IIb.
Wśród uczniów klas Szkoły Podstawowej nr 2 zwyciężyły dwie osoby - Emanuel Dębicki z kl. IIIa i Jakub Winiarski z kl. IIc.
Wszystkim uczestnikom Turnieju serdecznie gratuluję wiedzy. Agnieszka Fijałkowska

<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL