Konkursy
Konkursy przyrodnicze
Niedziela, 09 Grudzień 2012 22:51

 


 6 grudnia odbył się w naszej szkole „Turniej nauk przyrodniczych z elementami ekologii dla klas drugich”. Do konkursu przystąpiły drużyny trzyosobowe wybrane w wyniku eliminacji klasowych. 

Uczniowie odpowiadali na pytania z materiału klasy pierwszej z zakresu biologii, geografii, chemii oraz fizyki. I miejsce zdobyła drużyna z klasy II B w składzie : Ilona Czyżewska, Karolina Domańska i Daria Pasierbiewicz. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy.
Organizatorkami turnieju były panie: Karolina Dzierwa i Aleksandra Jaskowska.

Więcej…
 
"W krainie łużyckich wód i mokradeł" - etap regionalny konkursu
Środa, 07 Listopad 2012 21:15

  

 

7 listopada 2012 roku odbył się etap regionalny konkursu pt. „W krainie łużyckich wód i mokradeł”, w którym trójka uczniów z klasy III d naszego gimnazjum (Justyna Marnicka, Milena Dmuchowska i Karol Wilk) zdobyła IV miejsce. Gratulujemy!

Więcej…
 
Nagrody - ekologia
Czwartek, 18 Październik 2012 21:32

  17.10.2012 uczennice klasy III a: Marta Chrząstowska ,Sandra Wasilewska, Barbara Sawicka i Angelika Sondaj uczestniczyły w spotkaniu w Sali Rajców, gdzie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów ekologicznych. 

Nasze uczennice zostały nagrodzone za inwentaryzację drzew w mieście. Po wręczeniu nagród wszyscy uczestnicy spotkania udali się do lasu przy ulicy Piastów, gdzie wspólnie uczczono powołanie pierwszego w naszym mieście zbiorowego pomnika przyrody - Alei Przyleśnej, która jest siedliskiem pachnicy dębowej.

 
Zwycięstwo w konkursie "Elektrograty wymiatamy z chaty"
Poniedziałek, 11 Czerwiec 2012 21:17

 

   W dniu 01.06.12 r. klasa III d wraz z wychowawczynią uczestniczyła w konferencji z Mirą Stanisławską – Meysztowicz, prezesem Fundacji Nasza Ziemia, w Gimnazjum Samorządowym nr 2.Podczas spotkania zapoznano zebranych z wynikami konkursu "Elektrograty wymiatamy z chaty". W kategorii gimnazja uczennica klasy I b - Karolina Domańska - zajęła I miejsce. Nagrody wręczono w Rynku podczas akcji zorganizowanej przez MZGK i Stowarzyszenie "Trójrzecze".

 
„Uczę się bezpiecznie żyć”
Środa, 18 Kwiecień 2012 12:55
Michał Kutryba (kl. 1b) zdobył  wysokie V miejsce w VIII  Konkursie Regionalnym „Uczę się bezpiecznie żyć”. Konkurs odbył się dnia 17 kwietnia w Jeleniej Górze. Michał musiał wykazać się umiejętnością udzielania  pierwszej pomocy w różnego typu sytuacjach np. wybuch gazu, pożar w domu. Niezbędna okazała się również wiedza z dziedziny uzależnień, nałogów, zdrowego trybu życia. Gratulujemy Michałowi tak wspaniałego wyniku!!
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 511215

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

 Zapraszamy na nasz blog