Prezentacje
Festiwal Nauki i Sztuki
Wtorek, 24 Marzec 2015 11:20

Festiwal Nauki i Sztuki od kilku już lat jest w naszej szkole uroczystym powitaniem wiosny. Po raz kolejny dzień ten wypełniony był ciekawymi wydarzeniami. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Więcej…
 
21 marca - Festiwal Nauki i Sztuki.
Piątek, 21 Marzec 2014 20:20

Pierwszy dzień wiosny to naszej szkole to dzień, w którym wiele się działo. Jak co roku odbył się Festiwal Nauki i Sztuki. Mogliśmy zobaczyć prezentację projektów uczniowskich: „Kosmiczna fizyka” „Umarł król? Nie – żyje król! Czesław Niemen”, konkurs mitologiczny „Wyścig rydwanów.” „Kuchnia krajów niemiecko i anglojęzycznych”, „Wiem, co jem. Zdrowa żywność”, „Modelowanie 3D” – zajęcia w pracowni komputerowej, „Let’s have fun with English” – zajęcia w sali językowej, „Odlotowa chemia” – czyli doświadczenia chemiczne w wykonaniu uczniów. 

Zaplanowano też wystawy: „10 lat Polski w Unii Europejskiej”, „Fotografia – moja pasja.” Na spotkanie z ciekawymi ludźmi zaproszeni zostali Grażyna Hanafz prelekcją „Podróżniczka, pilotka wycieczek – zawód mojego życia” oraz Paweł Śliwko, który jednocześnie zaprezentujował wystawę swoich prac malarskich.

 
I Szkolna Liga Talentów za nami
Poniedziałek, 28 Październik 2013 14:06
W piątek, 25 października, w auli naszej szkoły odbyła się I Szkolna Liga Talentów. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności (wokalnych, tanecznych, aktorskich). Po raz kolejny okazało się – co podkreśliła obserwująca prezentacje p. dyrektor - że wśród uczniów MZS nr 3 są osoby niezwykle utalentowane, realizujące swoje pasje. Z pewnością zaprezentują się one szerszemu gronu widzów podczas kolejnych spektakli przygotowywanych przez Szkolny Zespół Artystyczny „SZA”.
 
Dzień Edukacji Narodowej
Poniedziałek, 21 Październik 2013 00:00
  14 października odbyła się – przygotowana przez Miejski Zespół Szkół nr 3 - uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej. Jej mottem stały się słowa E. Renana: „Głównym celem edukacji jest nie nauka, lecz rozbudzanie ducha”.
   Po raz pierwszy święto to miało tak wyjątkową oprawę: w sali Kina – Teatru Forum spotkali się pracownicy i dyrektorzy miejskich placówek edukacyjnych oraz przedstawiciele władz samorządowych.
   Wręczone zostały nagrody dyrektorów przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, a także nagrody gospodarza uroczystości - Prezydenta Miasta Bolesławiec.
 Wszyscy goście otrzymali przygotowane przez uczniów naszej szkoły upominki.
Więcej…
 
Święto flagi
Poniedziałek, 06 Maj 2013 07:34

W dniu 02.05.2013r. na rynku bolesławieckim odbyły się obchody z okazji Święta Flagi.
W uroczystości wzięły udział wszystkie szkoły z Bolesławca.
Prezydent Piotr Roman wygłosił mowę przygotowaną specjalnie na tą okazję.
Momentem kulminacyjnym obchodów było wywieszenie przez poczet flagowy w centralnym punkcie bolesławieckiego
rynku biało-czerwonej flagi narodowej. Uroczystości zakończył pochód wokół ratusza.

K.... i E....

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 482936

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 

 Zapraszamy na nasz blog