Prezentacje
Wakacje w rytmie bluesa
Niedziela, 02 Wrzesień 2012 23:01

   

 XXII edycja Festiwalu Blues nad Bobrem to wydarzenie, które z pewnością pozostanie na długo w pamięci Marty Werens, Kacpra Przepiórskiego (tegorocznych absolwentów naszego gimnazjum) oraz Karoliny Grodzickiej - uczennicy klasy III e. Dziewczęta były bowiem uczestniczkami warsztatów (Karolina – w klasie Magdy Piskorczyk, Marta – p. Aleksandry Sozańskiej-Kut). Bolesławianie mogli posłuchać ich podczas mszy w oprawie bluesowej w parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa na Osiedlu Kwiatowym, w której biorą udział warsztatowi cze oraz wykładowcy BnB. Karolina wystąpiła także w Koncercie Finałowym na dziedzińcu zamku w Kliczkowie. Kacper natomiast pracował jako wolontariusz, miał również możliwość dołączenia do warsztatowiczów podczas odbywających się wieczorami jam sessions. Praca ze wspaniałymi artystami, pasjonatami, możliwość uczenia się od najlepszych - taki sposób spędzania wakacji zapewnia niezapomniane wrażenia... 

 

  

 
G R A T U L A C J E
Środa, 28 Marzec 2012 11:17
Gratulacje dla nauczyciela i Marty Werens, która została LAUREATEM etapu rejonowego konkursu „Poezja śpiewana” oraz zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.
 
Festiwal nauki 2012
Środa, 21 Marzec 2012 10:48
Pierwszy dzień wiosny to niekoniecznie wagary, można inaczej, w naszej szkole zakończył się właśnie Festiwal Nauki.  W tym roku hasłem przewodnim jest wielkie wydarzenie sportowe jakim będą Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.  Znakomite przedstawienie przygotował zespół uzdolnionych muzycznie i nie tylko pod kierunkiem Pani Aleksandry Sozańskiej-Kut i Pani Moniki Kalinowskiej. Dekoracje wykonała Pani Beata Chmielik i Pan Marek Haniszewski.
Więcej…
 
"Poczytaj mi, przyjacielu" - spotkanie drugie
Poniedziałek, 05 Marzec 2012 15:30

    Dziś w naszym gimnazjum pojawili się szczególni goście. Dzieci z przedszkoli: nr 6 i nr 4 wzięły udział w drugim spotkaniu zorganizowanym w ramach projektu „Poczytaj mi, przyjacielu”. 

 
Tym razem motywem przewodnim były zwierzęta. Młodsi koledzy i koleżanki naszych uczniów słuchali pięknie czytanych bajek, rozwiązywali zagadki, tańczyli oraz kolorowali obrazki przedstawiające zwierzęta. Wszyscy – i przedszkolaki, i gimnazjaliści – bawili się wspaniale. Nad całością czuwała p. A. Szulc – Jednoróg.

Czytaj o tym na bolec.info

 
Dzień atrakcji
Środa, 01 Czerwiec 2011 08:10


1 czerwca w naszym gimnazjum odbyła się kolejna edycja 'Festiwalu Nauki". Prezentowane są ciekawe projekty, prowadzone są warsztaty z modelowania 3D oraz  odbył się "Szkolny Przegląd Talentów'.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Szukaj

Odsłon : 466031

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

 Zapraszamy na nasz blog