Prezentacje
Wigilie klasowe
Piątek, 21 Grudzień 2012 12:39

Dnia 21.12.2012r w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe. W tym czasie panowała świąteczna atmosfera i wyczuwało się ducha świąt. Z tych spotkań mamy dużo zdjęć i zapraszamy do ich obejrzenia. Przygotowały: Ewelina i K....
 
Wyśpiewać klimat Świąt Bożego Narodzenia...
Środa, 19 Grudzień 2012 00:00
  14 grudnia śpiewająca część Szkolnego Zespołu Artystycznego "SZA" oraz p. Aleksandra Sozańska - Kut jako goście specjalni wzięli udział w X Jubileuszowym Przegląd Kolęd i Pastorałek w Zespole Szkół im. J. Piłsudskiego w Nowej Wsi.
 
List od Świętego Mikołaja.
Czwartek, 06 Grudzień 2012 13:42

Kochane Dzieci! 

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Wam za listy i ciepłe słowa skierowane do mnie. Po tylu dniach ciężkiej pracy miło jest usiąść przy kominku i poczytać Wasze listy. Jak dobrze wiecie, dzisiaj mikołajki, czyli: moje święto. Wiele z Was, drogie dzieci, zadawało mi ważne pytania. Czy naprawdę istnieję? Kim jestem? Jak wyglądam? Sądzę, że cała magia tkwi w tajemnicy, w niedopowiedzeniu, w wyobraźni…

Więcej…
 
List do Św. Mikołaja
Piątek, 30 Listopad 2012 11:54

 

   Gimnazjum Samorządowe nr 3 przy Miejskim Zespole Szkół nr 3 w Bolesławcu zaprosiło uczniów bolesławieckich szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w konkursie na „Najpiękniejszy list do Św. Mikołaja”,który polegał na napisaniu listu do św. Mikołaja.  
   Wszystkie listy zostały zebrane osobiście przez Św. Mikołaja, który odwiedził szkoły 30 listopada 2012 r. (piątek). Teraz Mikołaj ma dużo pracy, przystępuje do czytania, a listów ma ogromny worek.

Więcej…
 
Cantate Domino!
Poniedziałek, 01 Październik 2012 23:04

 

 

29 września Karolina Wilk i Karolina Grodzicka wzięły udział w IV Przeglądzie Piosenki Religijnej dla Dzieci i Młodzieży Cantate Domino. Decyzją jury - w kategorii: soliści, młodzież - I miejsce zdobyła Karolina Grodzicka. Gratulujemy!

Relacja foto na wboleslawcu.pl

 

 

foto.wboleslawcu.pl

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 482778

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

 Zapraszamy na nasz blog