Prezentacje
Orszak Trzech Króli - koncert kolęd
Poniedziałek, 07 Styczeń 2013 21:15

W niedzielę, 6 stycznia, ulicami Bolesławca przeszedł po raz pierwszy Orszak Trzech Króli. pochód zakończył się w centrum Bolesławca, w Rynku, gdzie uczestnicy przemarszu, nie bacząc na deszcz i chłód, mogli obejrzeć jasełka przygotowane przez uczniów jednej ze szkół średnich oraz wysłuchać kolęd w wykonaniu uczennic naszej szkoly - Niny Wąsik, Anny Romaszko oraz Karoliny Grodzickiej. Dziewczęta - jak zawsze - zachwyciły słuchaczy przepięknym wykonaniem utworów.

 
Wigilie klasowe
Piątek, 21 Grudzień 2012 12:39

Dnia 21.12.2012r w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe. W tym czasie panowała świąteczna atmosfera i wyczuwało się ducha świąt. Z tych spotkań mamy dużo zdjęć i zapraszamy do ich obejrzenia. Przygotowały: Ewelina i K....
 
Wyśpiewać klimat Świąt Bożego Narodzenia...
Środa, 19 Grudzień 2012 00:00
  14 grudnia śpiewająca część Szkolnego Zespołu Artystycznego "SZA" oraz p. Aleksandra Sozańska - Kut jako goście specjalni wzięli udział w X Jubileuszowym Przegląd Kolęd i Pastorałek w Zespole Szkół im. J. Piłsudskiego w Nowej Wsi.
 
List od Świętego Mikołaja.
Czwartek, 06 Grudzień 2012 13:42

Kochane Dzieci! 

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Wam za listy i ciepłe słowa skierowane do mnie. Po tylu dniach ciężkiej pracy miło jest usiąść przy kominku i poczytać Wasze listy. Jak dobrze wiecie, dzisiaj mikołajki, czyli: moje święto. Wiele z Was, drogie dzieci, zadawało mi ważne pytania. Czy naprawdę istnieję? Kim jestem? Jak wyglądam? Sądzę, że cała magia tkwi w tajemnicy, w niedopowiedzeniu, w wyobraźni…

Więcej…
 
List do Św. Mikołaja
Piątek, 30 Listopad 2012 11:54

 

   Gimnazjum Samorządowe nr 3 przy Miejskim Zespole Szkół nr 3 w Bolesławcu zaprosiło uczniów bolesławieckich szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w konkursie na „Najpiękniejszy list do Św. Mikołaja”,który polegał na napisaniu listu do św. Mikołaja.  
   Wszystkie listy zostały zebrane osobiście przez Św. Mikołaja, który odwiedził szkoły 30 listopada 2012 r. (piątek). Teraz Mikołaj ma dużo pracy, przystępuje do czytania, a listów ma ogromny worek.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 485089

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

 Zapraszamy na nasz blog