Sukcesy w konkursach
Zakręcone GS3
Środa, 07 Listopad 2012 12:59
 Bierzemy udział w 5. edycji konkursu filmowego pt. „Matma mnie kreci”. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu pt. „Zakręcone GS 3”. Liczymy na Wasze pozytywne komentarze.

Więcej…
 
Festiwal Uczniowskiej Nauki
Piątek, 25 Maj 2012 09:02

 

 
 19 maja 2012r. uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w Festiwalu Uczniowskiej Nauki (FUN) we Wrocławiu. Celem spotkania było podsumowanie dotychczasowej pracy uczniów w szkolnych kołach naukowych w ramach programu Akademia uczniowska realizowanego przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej. 

Więcej…
 
RAZ-DWA-TRZY
Czwartek, 17 Maj 2012 08:25
Bolesławiecki Konkurs Matematyczny 
dla Uczniów Klas Trzecich Szkół Podstawowych
16 maja 2012 r. Gimnazjum Samorządowe nr 3 gościło grupę prawie 30 uczniów klas trzecich ze szkół podstawowych nr 1, 2, 3, 4 i ze szkoły podstawowej „Oxpress”. Uczniowie ci, to uczestnicy finału konkursu matematycznego – najlepsi w tej dyscyplinie wśród bolesławieckich trzecioklasistów. W ciągu godziny rozwiązywali 5 zadań, a po krótkiej chwili relaksu usłyszeli werdykt jury. 

 
MAKS BRANDT – NAJLEPSZY NA DOLNYM ŚLĄSKU I CZWARTY W KRAJU
Niedziela, 09 Styczeń 2011 15:59

     W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny. Test składał się z 30 pytań punktowanych za 3, 4 i 5 pkt. (zależnie od stopnia trudności). Nagrodę główną - tygodniową wycieczkę do ośrodka turystycznego "Urocza" w Serpelicach nad Bugiem w czasie wakacji - wygrał jeden z naszych uczniów: Maks Brandt z 3D (uczeń Jerzego Janowicza). Maks zajął 1 miejsce w województwie i 4 miejsce w kraju. Drugi wynik w naszej szkole uzyskał Kacper Piecyk z 2B (uczeń Katarzyny Zięby) zajmując 12 miejsce na Dolnym Śląsku i 97 w kraju. O randze sukcesu świadczy fakt, że w konkursie brało udział ponad 3000 uczniów. Organizatorem konkursu jest firma Jersz - Łowcy Talentów. Wielkie gratulacje!

 
MAKS BRANDT WICEMISTRZEM
Wtorek, 14 Grudzień 2010 09:00
MAKS  BRANDT  WICEMISTRZEM  DOLNEGO  ŚLĄSKA !
   Pod koniec listopada w naszym gimnazjum odbył się szkolny etap dolnośląskiego konkursu matematycznego KO-MA. Uczniowie po wysłuchaniu wykładu z trudnego materiału wykraczającego poza zakres programu liceum rozwiązywali zadania dotyczące poznanej wiedzy. 
Więcej…
 
DRUŻYNA GS 3 ZNÓW WYGRYWA
Wtorek, 14 Grudzień 2010 08:58
DRUŻYNA  GS 3  ZNÓW  WYGRYWA  W  DOLNOŚLĄSKICH  MECZACH  MATEMATYCZNYCH
  Jeszcze świeżo w pamięci mamy radość z zajęcia pierwszego miejsca na Dolnym Śląsku w ubiegłorocznej edycji Dolnośląskich Meczów Matematycznych, a już rozpoczął się nowy sezon. I rozpoczął się bardzo udanie. Pierwszy mecz eliminacyjny nasza drużyna rozegrała z zespołem Gimnazjum Samorządowego nr 2 w Bolesławcu. Po godzinie niełatwych zmagań odnieśliśmy
Więcej…
 
Jesteśmy Mistrzami Dolnego Śląska...
Czwartek, 20 Maj 2010 10:13
 ...w Meczach Matematycznych!
W sobotę 15 maja 2010r. w Instytucie Matematycznym Uniwesytetu Wrocławskiego odbyła się rozgrywka finałowa IX edycji Dolnośląskich Meczy Matematycznych. Nasz drużyna w składzie: Maks Brandt, Magda Filip, Maciej Woźny, Łukasz Janiec, Kuba Suchcicki, Aleksander Kinach, Kacper Piecyk, Jakub Feret, Roman Fekete, Piotr Kopeć  zajęła I miejsce!
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 505985

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

 Zapraszamy na nasz blog