Sukcesy sportowe
„Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoły”
Środa, 18 Luty 2015 13:41

Uczniowie naszego gimnazjum z klasy I C pod opieką pani Patrycji Kasperek,  brali udział w konkursie „Projekt z klasą” realizowanym przez wydawnictwo Nowa Era. Otrzymaliśmy certyfikat i tym samym znaleźliśmy w elitarnym gronie placówek w Polsce, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i zostaliśmy uhonorowani tytułem „Dobrze ZaPROJEKTowanej Szkoły”.

To znak, że szkoła:
- podchodzi do edukacji w sposób nowoczesny,
- jest otwarta na uczniowskie inicjatywy,
- tworzy dobre warunki do rozwijania pasji i wspierania talentów,
- poprzez wspieranie pracy metodą projektu kształtuje umiejętności i postawy niezbędne do funkcjonowania w życiu społecznym (m.in. współpraca, planowanie, odpowiedzialność),
- jest atrakcyjna dla rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci szkoły inspirującej i twórczej.

 
Mistrzostwa miasta w tenisie stołowym
Sobota, 14 Luty 2015 16:39

 

 

W rozegranych 12 lutego zawodach reprezentantki naszego gimnazjum w kategorii dziewcząt ( Marta Nebesna i Marta Mętel ) wyprzedziły rówieśniczki z GS nr 1 oraz GS nr 2 zdobywając I miejsce w Mistrzostwach Bolesławca i kwalifikację do zawodów powiatowych.

 

 

Więcej…
 
PGE Turów Zgorzelec kontra WKS Śląsk Wrocław
Wtorek, 09 Grudzień 2014 09:12

Wszyscy sympatycy piłki koszykowej z MZS nr 3, dnia 8 grudnia  udali się do Zgorzelca na nowo wybudowaną halę  widowiskowo-sportową  PGE Turów Arena,  by kibicować zespołowi PGE Turów Zgorzelec kontra WKS Śląsk Wrocław. PGE Turów Zgorzelec w spotkaniu na szczycie Tauron Basket Ligi nie dał żadnych szans ekipie Śląska Wrocław.

Więcej…
 
Memoriał J. Kusocińskiego
Piątek, 21 Listopad 2014 12:54

W  piątkowe popołudnie, 14 XI 2014 r.  młodzież z Gimnazjum wzięła udział w XXIV Memoriale im. Janusza Kusocińskiego organizowanym przez Miejski Zespół Szkół  nr 2 w Bolesławcu. W programie zawodów znalazły się następujące konkurencje dla dziewcząt i chłopców : 30 m ppł, 30 m , pchnięcie piłką lekarską 3 kg oraz skok wzwyż.

Za I – III miejsca zawodnicy otrzymywali pamiątkowe medale oraz nagrody niespodzianki.

Szkołę reprezentowali: uczniowie z klasy 1a – Klaudia i Angelika Hola, Bartosz Mszal, Oskar Drozd, Marta Klukiewicz, 2c – Szymon Michalski, 3d – Michał Sobkowicz, Dawid Poznański, 2d – Kacper Winiarski.  Medale i pamiątki zdobyli: Kacper Winiarski  - II miejsce w pchnięciu piłką lekarską, Klaudia Hola – III miejsce w biegu na 30 m ppł, Dawid Poznański – III miejsce w skoku wzwyż.

Opiekunami podczas zawodów byli Irena Cypelt i Piotr Bajer.

 
Święto sportu
Piątek, 30 Maj 2014 12:14

Święto sportu 2014 już za nami. Pogoda dopisała wszyscy uczestnicy bawili się znakomicie. Pierwsza część fotorelacji już dostępna.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 511058

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

 Zapraszamy na nasz blog