Sukcesy sportowe
II miejsca dziewcząt i chłopców
Piątek, 30 Październik 2015 08:30

W Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej obie reprezentacje naszego gimnazjum wywalczyły II miejsca.

 

28 października w Nowogrodźcu odbyły się zawody w kategorii dziewcząt.   Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów, które rozgrywały mecze systemem   „każdy z każdym”.  Nasze piłkarki przy pięknej, słonecznej pogodzie spotkały się kolejno z GM Nowa Wieś (1:0), GM Osiecznica (1:1), GM Iwiny ( 4:1) oraz GM Nowogrodziec (0:4). Porażka w tym ostatnim meczu spowodowała, że pomimo wielkiego zaangażowania dziewczęta uplasowały się ostatecznie na II miejscu.

Następnego dnia rywalizowały drużyny chłopców podzielone na dwie grupy. Naszemu zespołowi los przydzielił za rywali GM Osiecznica i GS nr 1.  Zwycięstwo (1:0) po zaciętym meczu z tym pierwszym rywalem i porażka (0:4)  z GS 1 sprawiły, że do półfinału awansowaliśmy z drugiego miejsca. Tam czekał już na naszych piłkarzy zwycięzca drugiej grupy, niepokonana dotychczas drużyna   GM Iwiny. Stawką meczu był nie tylko awans do finału, ale także do rozgrywek strefowych. Nasi chłopcy sprostali zadaniu - po fantastycznym meczu pokonali rywala 5:1 i mogli cieszyć się z sukcesu. Humorów nie popsuła im nawet porażka w finale (2:6) z GS 1, a do finału strefy jeleniogórskiej awans wywalczyli: Kacper Mrozik, Kacper Kumosz, Damian Mrozik, Marcel Tur, Grzegorz Paleń, Krzysztof Hyjek, Mateusz Lewera, Emil Słobodzian oraz Radosław Tabor.

Obie drużyny wystąpiły w rozgrywkach pod opieką P.Bajera.

 
I miejsce dziewcząt i II chłopców
Poniedziałek, 19 Październik 2015 00:00

Mistrzostwa Bolesławca w Piłce Nożnej

Pierwsi  rywalizowali 12 października chłopcy, którzy w rozgrywkach grupowych przegrali z GS 1 oraz pokonali GS 4, dzięki czemu awansowali do półfinału rozgrywek o Mistrzostwo Bolesławca. W półfinale gładko uporali się z zawodnikami GS 2, co dało awans do finału i ponowne spotkanie z GS 1 – tym razem przegrane po zaciętej walce 2:3.

Następnego dnia do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Tutaj obyło się bez większych emocji – nasze dziewczęta pokonały po 4:0 drużyny GS 1 i Oxpressu, tym samym zapewniając sobie awans do rozgrywek powiatowych.

 
,,WF z Klasą”
Czwartek, 10 Wrzesień 2015 10:54

 

 

 

W roku szkolnym 2014/2015 nasze gimnazjum przystąpiło do ogólnopolskiego programu edukacyjnego ,,WF z Klasą”. W ramach projektu realizowane były różnorodne zadania,  
a priorytetem stało się, aby zajęcia wychowania fizycznego w naszej szkole były jeszcze bardziej atrakcyjne, a każda lekcja stawała się nowym wyzwaniem, do którego każdy dzielnie przystępował.

Więcej…
 
Awans do Finału Ogólnopolskiego Rugby Tag !!!
Piątek, 19 Czerwiec 2015 21:15

14 czerwca 2015 drużyna naszej szkoły pokonała w świetnym stylu reprezentacje szkół: GS nr1 Bolesławiec, GS nr 43 Wrocław oraz GS nr 4 Bolesławiec.

Drużyna naszej szkoły w składzie: Sylwia Konik, Agata Tomaszewska, Kacper Mrozik, Emil Słobodzian, Radek Tabor, Szymon Tofil i Oskar Lasko awansowała do finału turnieju ogólnopolskiego Gimnazjalnej Ligi Rugby Tag który odbędzie się 17 czerwca 2015r na boisku KS Budowlani Łódź.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Oskar Lasko

Gratulacje!!!

 
Wf z klasą-drugie spotkanie
Piątek, 19 Czerwiec 2015 00:00

18 czerwca 2015 r. na terenie Gimnazjum Samorządowego nr 3 w Bolesławcu odbyło się drugie spotkanie – przeprowadzone przez nauczyciela wychowania-fizycznego Patrycję Kasperek programu Wf z klasą. Głównym celem spotkania było zapoznanie uczestników z realizowanym w naszej szkole programem.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 490804

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

 Zapraszamy na nasz blog