ETAP POWIATOWY IX POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM
Wtorek, 23 Maj 2017 07:00

W czwartek, 18 maja 2017 r., w naszym gimnazjum odbył się etap powiatowy IX Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów z klas drugich i trzecich. Uczniowie zmagali się z zadaniami z zakresu znajomości gramatyki i leksyki języka niemieckiego, a także historii, kultury i geografii krajów niemieckojęzycznych. Konkurs trwał 90 minut i wzięło w nim  udział aż 42 uczniów z 11 gimnazjów powiatu bolesławieckiego.

Ogromnym sukcesem jest zajęcie w tym konkursie II miejsca przez ucznia naszej szkoły - Macieja Michałowicza z klasy II a.

Gratulujemy!

 

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 499687

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

 Zapraszamy na nasz blog