UWAGA NADWAGA
Czwartek, 12 Listopad 2015 00:00

 

 

W dniu 6 listopada o godz. 12:35 do godz.13:20 w naszej szkole została przeprowadzona prelekcja w ramach Ogólnopolskiej akcji UWAGA NADWAGA przez panią dietetyk Sandrę Fiałek z Bolesławca. W zajęciach wzięli udział uczniowie gimnazjum klasa Ic, klasa IIc oraz klasa IIIb, którzy realizują w naszej szkole program edukacyjny „Wf z klasą” CEO.

Prelekcja odbyła się w formie prezentacji multimedialnej, dzięki której uczniowie w przystępny sposób pogłębili swoją wiedzę na temat: piramidy zdrowego żywienia, zbilansowanej diety, zasad zdrowego odżywiania. Ponadto zostały omówione ciekawostki na temat słodyczy oraz zalety spożywania owoców i warzyw. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w prelekcji.

/Koordynator programu „Wf z klasą” Patrycja Kapserek/

 

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 506714

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

 Zapraszamy na nasz blog