Wf z klasą-drugie spotkanie
Piątek, 19 Czerwiec 2015 00:00

18 czerwca 2015 r. na terenie Gimnazjum Samorządowego nr 3 w Bolesławcu odbyło się drugie spotkanie – przeprowadzone przez nauczyciela wychowania-fizycznego Patrycję Kasperek programu Wf z klasą. Głównym celem spotkania było zapoznanie uczestników z realizowanym w naszej szkole programem. W warsztatach wzięli udział nauczyciele Miejskiego Zespołu Szkół nr 3, Gimnazjum im. A.Mickiewicza w Nowogrodźcu, Powiatowy Zespół Szkół Placówek Specjalnych w Bolesławcu, Przedszkole Niepubliczne „Akademia Rozwoju” w Tomaszowie Bolesławieckim, Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 13 dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Bolesławcu.

Na spotkanie został zaproszony specjalista ds. dietetyki oraz instruktor spinningu Daniel Milewicz z Bolesławca, który przedstawił  prelekcję nt. „Żywienie w trudnych czasach” oraz poprowadził część praktyczną elementy strechingu i relaksacja mięśni.

Uczestnicy byli bardzo zadowoleni ze spotkania. Wszyscy stwierdzili, że udział w programie „Wf z klasą”  jest inspirujący dla nauczycieli, motywujący dla uczniów, a także sprawia, że zajęcia stają się ciekawsze i bardziej atrakcyjne.

 

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 506733

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

 Zapraszamy na nasz blog