"Szkoła w ruchu"
Poniedziałek, 26 Maj 2014 09:02

Nasza szkoła otrzymała tytuł ROK SZKOŁY W RUCHU przyznany przez Minister Edukacji Narodowej. Jesteśmy pierwszym gimnazjum w Bolesławcu, które uzyskało zatwierdzenie projektu, którego realizacja była podsumowaniem naszej codziennej pracy. Mapa szkół.

Praca w ramach projektu obejmowała prezentację działań z poszczególnych obszarów określonych w regulaminie. Rozpoczynając projekt i zagłębiając się w jego szczegóły doszliśmy do prostego wniosku , że my już na początku jesteśmy szkołą w ruchu, ponieważ co roku realizujemy urozmaicone zajęcia dla uczniów  albo wprowadzamy nowe dla nich dyscypliny sportu, albo szukamy ciekawych miejsc, w których prowadzimy zajęcia, uzupełniamy magazynek w nowe, ciekawe przybory, zmieniamy formy i metody prowadzenia lekcji, a wszystko po to by Wam drodzy uczniowie było miło i przyjemnie, a każde zajęcia były przygodą.

Koordynator projektu Patrycja Kasperek