Dzień Edukacji Narodowej
Poniedziałek, 21 Październik 2013 00:00
  14 października odbyła się – przygotowana przez Miejski Zespół Szkół nr 3 - uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej. Jej mottem stały się słowa E. Renana: „Głównym celem edukacji jest nie nauka, lecz rozbudzanie ducha”.
   Po raz pierwszy święto to miało tak wyjątkową oprawę: w sali Kina – Teatru Forum spotkali się pracownicy i dyrektorzy miejskich placówek edukacyjnych oraz przedstawiciele władz samorządowych.
   Wręczone zostały nagrody dyrektorów przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, a także nagrody gospodarza uroczystości - Prezydenta Miasta Bolesławiec.
 Wszyscy goście otrzymali przygotowane przez uczniów naszej szkoły upominki.
 
   Uroczystość poprowadzili: p. Katarzyna Zięba i p. Piotr Bajer. Prezentację zawierającą osiągnięcia poszczególnych placówek przygotował p. Piotr Korczowski, o dekorację sali zadbały: p. Katarzyna Zięba i p. Ewa Kuczyńska. Część artystyczną przygotował Szkolny Zespół Artystyczny „SZA” pod opieką pań: Aleksandry Sozańskiej – Kut i Moniki Kalinowskiej. 
   Nagrody dyrektora Miejskiego Zespołu Szkół nr 3 otrzymali: Aleksandra Jaskowska, Joanna Kutryba, Zdzisław Zarzycki, Piotr Bajer, Władysław Czyżowicz, Marzanna Janczak, Agnieszka Szulc -Jednoróg, Katarzyna Szymczykowska, Katarzyna Urban, Piotr Korczowski, Ewa Kuczyńska, Danuta Wyganowska, Katarzyna Zięba, Jarosława Baran, Jolanta Borysiuk, Alina Dybał, Małgorzata Oleś, Ludmiła Rutka, Irena Brożek, Monika Grzyb, Kazimierz Prokowski, Renata Sobko, Iwona Wilczyńska, Agnieszka Korczak, Aleksandra Sozańska-Kut, Antoni Matuszek, Agnieszka Woźniak, Elżbieta Sobczyk, Zbigniew Podgórski, Elżbieta Czarniecka, Julita Smuczek, Anna Zawadzka, Józef Goldsztain. 
   Nagrodą Prezydenta Miasta Bolesławiec zostały uhonorowane pracujące w naszej szkole panie: Dorota Basiak oraz Monika Kalinowska.

 

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 506698

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

 Zapraszamy na nasz blog