Godziny kontaktów
Poniedziałek, 17 Październik 2016 00:00
Kontakty indywidualne z rodzicami
w każdy pierwszy, pełny tydzień miesiąca 2016r.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Bajer Piotr

wtorek

11.35-12.20

pokój w-f

Chabiniak Anna

piątek

14.15-15.00

sala 19

Chmielik Piotr

wtorek

10.40-11.25

pokój nauczycielski

Cypelt Irena

czwartek

11.45-12.20

pokój w-f

Dziedzic Agnieszka

poniedziałek

13.30-14.00

pokój nauczycielski

Dzikowski Błażej

piątek

8.15-8.30

pokój nauczycielski

Graczyk Adrian

piątek

9.35-10.30

pokój w-f

Gołdys Ewelina

wtorek

9.45-10.30

pokój nauczycielski

Gorski Roman

środa

9.45-10.30

pokój nauczycielski

Haniszewski Marek

czwartek

14.20-15.05

pokój nauczycielski
lub sala nr 3

Janowicz Jerzy

poniedziałek

11.25-12.20

gabinet medyczny

Jaskowska Aleksandra

wtorek

13.20-14.15

pokój nauczycielski

Kalinowska Monika

poniedziałek

13.20-14.15

pokój nauczycielski

Kasperek Patrycja

piątek

8.45-9.35

pokój nauczycielski

Korczak Agnieszka

wtorek

11.35-12.20

Pokój nauczycielski

Korczowski Piotr

wtorek

8.50-9.30

Sala nr 22

Kozłowska Anna

czwartek

10.40-11.25

Pokój nauczycielski

Kot Anna

czwartek

8.50-9.30

Pokój nauczycielski

Kuczyńska Ewa

wtorek

12.35-13.30

Pokój nauczycielski

Kutryba Joanna

piątek

12.35-13.20

Pokój w-f

Łagowska Marta

środa

11.35-12.20

Pokój nauczycielski

Ogrodnik Bogusława

czwartek

11.35-12.20

Pokój nauczycielski

Paszek Justyna

czwartek

10.40-11.25

Pokój nauczycielski

Rydz Magdalena

wtorek

10.40-11.25

Pokój nauczycielski

Rutka Ludmiła

czwartek

11.35-12.20

Pokój nauczycielski

Skirpan Agnieszka

piątek

8.50-9.30

P. w-f/ p. nauczycielski

Stefan Edyta

poniedziałek

13.30-14.15

Pokój nauczycielski

Szałasz Ewelina

środa

11.35-12.20

Pokój nauczycielski

Sozańska-Kut Aleksandra

czwartek

9.45-10.30

Pokój nauczycielski

Symonowicz Grażyna

czwartek

13.30-14.15

Pokój nauczycielski

Szulc-Jednoróg  Agnieszka

poniedziałek

12.20-13.15

Pokój nauczycielski

Szymczykowska Katarzyna

środa

10.40-11.25

Pokój nauczycielski

Śliwa Agnieszka

środa

11.35-12.20

Pokój nauczycielski

Tyrakowska Margitta

poniedziałek

8.50-9.35

Pokój nauczycielski

Urban Katarzyna

środa

11.35-12.20

Pokój nauczycielski

Walęga Wioletta

poniedziałek

8.00-9.00

Pokój pedagoga

Wójcik Jolanta

wtorek

10.40-11.25

Pokój nauczycielski

Wyganowska Danuta

środa

12.35-13.20

Pokój nauczycielski

Zarzycki Zdzisław

piątek

13.30-14.15

Sala 21/23


 

Szukaj

Odsłon : 421784

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

 



Zapraszamy na nasz blog