„Narodowe Czytanie”
Czwartek, 05 Wrzesień 2013 10:02


7 września 2013 r. nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie”. Tegoroczna edycja poświęcona była czytaniu dzieł Aleksandra Fredry. Grupa gimnazjalistów, pod opieką nauczycieli, przygotowała ciekawy program wydarzenia. Czytaliśmy „Zemstę”, w przerwach między aktami oglądaliśmy fragmenty spektaklu Teatru Telewizji z 1972 r. w reż. Jana Świderskiego a na koniec uczestniczyliśmy w konkursie wiedzy o utworze (wyniki już wkrótce). 
  Serdecznie dziękujemy uczniom i wychowawcom klas, którzy włączyli się do akcji, za wspólne czytanie, za wspólnie spędzony czas z piękną polszczyzną i ponadczasowym dowcipem naszego najwybitniejszego komediopisarza. Mamy nadzieję, że „Narodowe Czytanie” stanie się tradycją naszej szkoły.

  

 

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 505976

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

 Zapraszamy na nasz blog