„MATMA - I WSZYSTKO GRA !”
Wtorek, 11 Czerwiec 2013 07:26
W dniu 6 czerwca 2013 r. w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie z laureatami konkursu
„MATMA - I WSZYSTKO GRA !” Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu gry dydaktycznej związanej z matematyką. Uczestnicy – uczniowie klas integracyjnych - przygotowali ciekawe prace, które zaprezentowali na Gali Finałowej.
Uroczystość tę uświetnił występ uczniów klasy IV b przygotowany przez p. A. Sozańską – Kut.
    
Zwycięzcy konkursu:
- Ignacy Chojnacki - Specjalna Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie,
- Igor Mikulski - Specjalne Gimnazjum Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie,
- Mateusz Ostapowicz - Specjalne Gimnazjum  Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie,
- Michał Wiśniewski - Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu.
 
Laureaci wspólnie spędzili miłe chwile w kompleksie wodno – rekreacyjnym „Orka”. Po kilku godzinach pełnych wrażeń uczniowie skosztowali smakołyków restauracji „Opałkowa Chata”. 
 
Organizatorzy - p. B. Ogrodnik i p. D. Basiak - dziękują za pomoc w zorganizowaniu konkursu: Prezydentowi Miasta Bolesławiec, Dyrektorowi BOK-MCC, Prezesowi MZGK Sp. z o. o. w Bolesławcu, Prezesowi Stowarzyszenia Byłych Żołnierzy 62 KS COMMANDO w Bolesławcu  oraz Państwu A. J. Opała. 
 
Relację z wydarzenia można obejrzeć w Wydarzeniach z dnia 7 czerwca 2013 r. zobacz>>
 
Wrażenia laureatów Regionalnego Konkursu Matematycznego „ Matma – i wszystko gra ! ”, uczniów Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie.
 
Daria W.: Konkurs był super, pomysł opracowania gier dydaktycznych bardzo mi się podobał, jest to ciekawa metoda prezentowania wiedzy i umiejętności matematycznych.
 
Igor M.: Bardzo chciałbym podziękować organizatorom konkursu za przyjemną i miłą atmosferę. Konkurs „ Matma – i wszystko gra ! ” był wydarzeniem, które wspaniale wpisało się w integrację uczniów placówek specjalnych i szkół z oddziałami integracyjnymi, konkurs integrował środowiska uczniowskie poprzez wspólne granie w prezentowanych grach i łamigłówkach matematycznych.
 
Ignacy Ch.: Hura! Wygrałem, bardzo się cieszę jestem laureatem, zostałem uhonorowany nagrodami, dyplomem i słodkimi upominkami, uczestniczyłem w zajęciach rekreacyjnych Bolesławieckiego Parku Wodnego, było OK. Moim zdaniem, konkurs był fajny i ciekawy, bardzo mi się podobał. Oby ten konkurs był jeszcze w następnym roku szkolnym, przyjadę na pewno, o ile zakwalifikuję się do etapu finałowego. Bardzo chciałbym pochwalić organizatorów konkursu – nauczycieli matematyki MZS nr 3 w Bolesławcu - Panią Dorotę Basiak i Panią Bogusławę Ogrodnik, dziękuję za przygotowanie konkursu, w którym ja mogłem uczestniczyć.
 

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 511047

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

 Zapraszamy na nasz blog