Powieść fantasy
Czwartek, 09 Czerwiec 2011 10:47

"Piękne istoty" to współczesna powieść fantasy o niezwykłej miłości i przeznaczeniu. Mroczny świat magii, atmosfera grozy, tajemnice i nieoczekiwane zwroty akcji wciągają od pierwszej strony. Po premierze książki w Stanach Zjednoczonych uznano, że powieść ma szansę powtórzyć sukces sag o Harrym Potterze i bohaterach Zmierzchu. Napisana przez Kami Garcia i Margaret Stohl.
   
        Bohaterem powieści jest Etan, który mieszka w Gatlin - małym, nudnym miasteczku w Południowej Karolinie. Zwyczajny chłopak? Zapewnie tak gdyby nie to, że od miesięcy śni mu się ten sam sen. Widzi w nim tę samą dziewczynę, której nigdy nie spotkał.      Pewnego dnia do jego klasy dołącza nowa uczennica. Okazuje się tą dziewczyną ze snu. Lena zamieszkuje u swojego wuja Macona. Nie pasuje jednak do mieszkańców Gatlin. Inaczej wygląda, mówi, porusza się. Jest bardziej mroczna. Ma też swoją tajemnicę. Nad jej rodziną od pokoleń ciąży straszliwa klątwa, przez którą Lena nie może żyć jak zwyczajna nastolatka.
Ethan zakochuje się w dziewczynie, a ona odwzajemnia uczucie. Zdradza chłopakowi swoją tajemnicę. Aby uratować Lenę i ich miłość, Ethan próbuje znaleźć sposób na uniknięcie tragicznego losu.
    
      Jeżeli interesują Cię mroczne wątki i ciekawe historie zapraszam do przeczytania tej książki, naprawdę warto…

Polecam też inne książki o wampirach, wilkołakach, romansach, magii i tajemniczych zdarzeniach:
"Upadli”- Lauren Kate
"Saga pamiętniki wampirów”- L.J. Smith
"Saga akademii wampirów ”- Richelle Mead
"Intruz’’- Stephenie Meyer
"Świat nocy” - .J. Smith
"Błękitno krwiści”- Melissa  De La Cruz
"Blask”- Alexandra Adometto
 

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 504479

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

 



Zapraszamy na nasz blog