Nasza Inwestycja Marzeń
Poniedziałek, 30 Maj 2011 07:11

  

Realizujemy projekt zorganizowany przez UNEP/GRID – Warszawa. Jego celem jest przeprowadzenie konsultacji społecznych na temat Naszej Inwestycji Marzeń, czyli budowy miejsca, które będzie odpowiedzią na potrzeby mieszkańców miasta Bolesławca i okolic.
   Naszych projekt dotyczy przede wszystkim właściwego zagospodarowania terenu dawnego Dworca Wschodniego przy ul. Chrobrego. I wariant przewiduje budowę toru kartingowego, w II proponujemy stworzenie skansenu związanego z Ceramiką i amfiteatru letniego.    Natomiast na terenie miejskiego lasu przy ul. 1000-lecia chcielibyśmy utworzenia parku rozrywki(paintball, park linowy).
   Przewidujemy ścieżkę rowerową łączącą obie części Parku Rozrywki(ul. Chrobrego, ul. 1000-lecia).    Punktem docelowym byłby Zamek Grodziec. Ścieżka rowerowa przebiegałaby przez gminę Kruszyn, Warta Bolesławiecka(wzdłuż byłego torowiska).
   Więcej informacji o projekcie na stronie internetowej www.geokonsultacje.edu.pl (po wejściu w zakładkę geoportal, należy wybrać Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu, kolejny krok to wariant I,II).

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przybycie na sesję konsultacyjną, która odbędzie się 8 czerwca 2011 roku o godzinie 1600.
Prosimy o rozpropagowanie naszego przedsięwzięcia.

 

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 506675

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

 Zapraszamy na nasz blog