MAKS BRANDT – NAJLEPSZY NA DOLNYM ŚLĄSKU I CZWARTY W KRAJU
Niedziela, 09 Styczeń 2011 15:59

     W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny. Test składał się z 30 pytań punktowanych za 3, 4 i 5 pkt. (zależnie od stopnia trudności). Nagrodę główną - tygodniową wycieczkę do ośrodka turystycznego "Urocza" w Serpelicach nad Bugiem w czasie wakacji - wygrał jeden z naszych uczniów: Maks Brandt z 3D (uczeń Jerzego Janowicza). Maks zajął 1 miejsce w województwie i 4 miejsce w kraju. Drugi wynik w naszej szkole uzyskał Kacper Piecyk z 2B (uczeń Katarzyny Zięby) zajmując 12 miejsce na Dolnym Śląsku i 97 w kraju. O randze sukcesu świadczy fakt, że w konkursie brało udział ponad 3000 uczniów. Organizatorem konkursu jest firma Jersz - Łowcy Talentów. Wielkie gratulacje!

 

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 506693

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

 Zapraszamy na nasz blog