„ Więcej zieleni w naszej przestrzeni”
Środa, 24 Listopad 2010 13:52

 

 4 listopada 2010 r. odbyła się w naszej szkole akcja pt. „ Więcej zieleni w naszej przestrzeni”.
Była to akcja jednodniowa, polegająca na stworzeniu klombu na terenie naszej szkoły. Uczniowie przygotowali plakaty informujące o projekcie oraz chętnie zgłaszali się do uczestnictwa w nim. Akcja ta jest jednym z elementów, a zarazem 

podsumowaniem projektu „Las zrównoważony”, w którym szkoła bierze udział od stycznia 2010. Uczniowie wraz z nauczycielami prowadzącymi ten projekt skonstruowali, a następnie wykonali klomb złożony głównie z krzewów. Była to akcja, która nas wiele nauczyła – m.in. szacunku do roślin, drzew a nawet całego lasu, do którego w dzisiejszych czasach tak mało zaglądamy.

 

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 505983

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

 Zapraszamy na nasz blog