Działania ekologiczne w naszej szkole
Czwartek, 18 Luty 2010 10:49

Działania ekologiczne w naszej szkole Akcja Sprzątania Świata

Nasza szkoła wzięła udział w Międzynarodowej akcji, która miała miejsce  się we wrześniu 2009. Klasami biorącymi udział w akcji były: klasa 1d i 1f. Terenem akcji była ul. Rajska w Bolesławcu – bulwar nad Bobrem.

Akcja „Na baterie też jest sposób”

Akcja realizowana jest obecnie w naszej szkole przez klasę II d.

Udział w programie „ Nie podgrzewaj atmosfery”

Udział w programie „ Nie podgrzewaj atmosfery” wzięli uczniowie klasy III e. program obejmował 3 spotkania, które rozpoczęły się 24.09.2009 a zakończyły 17.11.2009 happeningiem. Były to warsztaty  dla młodzieży przeprowadzone przez ODE „Źródła”.

Udział w programie edukacji leśnej „ Las zrównoważony”

W programie „Las zrównoważony biorą udział uczniowie klas II d i II b. Trwa on od stycznia 2010 do grudnia 2010. Jest to pilotażowy program edukacyjny  stworzony przez Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”.

 

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 505991

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 

 Zapraszamy na nasz blog