Warsztaty kulinarne.

W środę 15.03.17 r. grupa ośmiu uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w warsztatach kulinarnych w Zespole szkól Ogólnokształcących i Zawodowych. Zajęcia prowadził szef kuchni Zamku Czocha – Janusz Belczyk- fantastyczny człowiek i znakomity kucharz, który zaraża uczniów pasją do gotowania. W zajęciach brali udział niezmiennie, uczniowie klas gastronomicznych pod opieką Pani Małgorzaty Plis -Lozer.

Więcej…
 
II miejsce w konkursie językowym

W Zespole Szkół Elektronicznych odbył się Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch mal anders”. Uczniowie z gimnazjów w Bolesławcu, Nowogrodźcu i Osiecznicy zmagali się różnymi rodzajami zadań, które rozwiązywali w formie Questu. Nasza drużyna w składzie: Magdalena Wilk, Amelia Kunecka i Maciej Michałowicz zajęła II miejsce.

 
Szkolny konkurs recytatorski

Z przyjemnością zawiadamiamy, że zwyciężczyniami szkolnego konkursu recytatorskiego zostały:
- w kategorii "Recytacja": Emilia Turaczyk (II a) oraz Milena Zawrotniak (I c),
- w kategorii "Poezja śpiewana": Wiktoria Góra (II a).
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas eliminacji miejskich.

 
Czad-stop!!!

Więcej…
 
Jasełka i wigilie klasowe

Tradycyjnie, tuż przed świętami w naszej szkole odbyło się przedstawienie jasełkowe i wigilie klasowe. Tegoroczne jasełka, jak to bywa co roku, zaskoczyły wszystkich formą i treścią. A wigilie klasowe były pełne ciepła i życzliwości. Kilka zdjęć z wigilii w 1B.

Więcej…
 
Turniej pięknego pisania

19 grudnia 2016r. w bibliotece szkolnej odbył się - zgodnie z kilkuletnią już tradycją - Turniej pięknego pisania. O zdobycie tytułu Mistrza kaligrafii 2016/2017 walczyli uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum.
W tym roku laur zwycięstwa otrzymała uczennica kl. II c - Natalia Horbacz.
Serdecznie gratulujemy zwycięstwa.

Nauczyciele

 
III c w teatrze

O tym, że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami świadczy również teatralny repertuar. W środę 14 grudnia klasa III c udała się do Teatru im. Cypriana Kamila. Norwida do Jeleniej Góry na przedstawienie „Scrooge. Opowieść wigilijna”.

Więcej…
 
Festiwal Kolęd i Pastorałek

15 grudnia w Legnicy odbyły się eliminacje rejonowe Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Wiktoria Góra zakwalifikowała się na eliminacje ogólnopolskie. Serdecznie gratulujemy.

Naszą szkołę reprezentowali jeszcze Damian Firszt i Emilia Kijowska. Uczniowie zaprezentowali wysoki poziom podczas swoich występów. Uczniów przygotowała p. Aleksandra Sozańska-Kut.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 512415

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

 Zapraszamy na nasz blog