ZNÓW W FINALE LIGI NAUKOWEJ

 Liga Naukowa jest konkursem Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty realizowanym przez Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu. Od 5 lat uczniowie naszej szkoły kwalifikują się do etapu wojewódzkiego Ligi Matematycznej. Konkurs dzieli się na

Więcej…
 
Ogólnopolska Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

XVIII Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Dnia 28.01.2010 odbył się etap rejonowy XVIII Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK w którym udział wzięli:

Więcej…
 
Siatkówka   W dniu 28.01.2010 odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej dziewcząt.Nasza reprezantacja podtrzymała tradycję z minionych lat i odniosła spektakularne zwycięstwo, nie tracąc ani jednego seta. Mistrzyniami powiatu zostały: Wiktoria Mienculewicz, Karolina Tokarska, Klaudia Banowicz, Aleksandra Mocna, Paulina Janicka,, Klaudia Czaplinka, Aleksandra Dziuba, Nikola Nurkowska, Paulina Wenek, Karolina Sabadasz, Daria Majchrowicz. Opiekunka reprezentacji jest Joanna Kutryba.

fot. MOSiR

 
Sukces w tenisie stołowym


W Mistrzostwach Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt zwyciężyły Nikola Nurkowska i Anna Latosińska z naszego gimnazjum.
Również w kategorii chłopców najlepsi okazali się nasi gimnazjaliści Tomasz Bojko
i Kamil Nebesny. Gratulujemy!
 
 
 
 
 
 
 
foto.MOSiR
 
 
 
 

foto. MOSiR
Więcej…
 
Test próbny

Trwają próbne testy gimnazjalne. O ich wynikach można będzie dowiedzieć się niebawem.
Jeśli jesteś zainteresowany jak Ci poszło sprawdź na stronie Wydawnictwa Operon.
 
Pomagamy innym!

Wszystkim uczniom naszego Gimnazjum, którzy brali udział w akcjach charytatywnych przeprowadzonych przez Polski Czerwony Krzyż, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

i Samorząd Uczniowski Gimnazjum przed Świętami Bożego Narodzenia,

dziękujemy za poświęcony czas i okazane serce.

Więcej…
 
„Do Betlejem nie jest tak daleko”

Jasełka Bożonarodzeniowe 2009 roku pt. „Do Betlejem nie jest tak daleko” przygotowane przez uczniów ze świetlicy szkolnej i profilaktyczno – środowiskowej pod opieką Wioletty Walęga i Danuty Teler były pierwszym punktem programu spotkania opłatkowego młodzieży zorganizowanego w świetlicy. Przy żłóbku i choinkach aktorzy wdzięcznie przedstawili swoje role. Podczas przedstawienia Św. Mikołaj i diabły rozdali zaproszonym gościom piernikowe serca.

Więcej…
 
Jasełka 2009
      Kiermaszem ozdób świątecznych rozpoczęliśmy Jasełka w naszym gimnazjum. Potem  był wspaniały występ przygotowany przez uczniów i panie: Monikę Kalinowską oraz Aleksandrę Sozańską-Kut. Wysłuchaliśmy życzeń Pani Dyrektor Ludmiły Rutki. Fotorelacja.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Następna > Ostatnie >>

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 489996

Naszą witrynę przegląda teraz 107 gości 

 Zapraszamy na nasz blog