Matematycy z gimnazjum
NAJLEPSI  MATEMATYCY  Z  GIMNAZJUM  SAMORZADOWEGO  NR 3  NA  GALI  LAUREATÓW
Uczniowie
Maks BRANDT      – 2D
Maciej WOŹNY     – 3B
zostali laureatami konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista.
Więcej…
 
Kolejny sukces Maksa
Kolejny sukces Maksa z Gimnazjum Samorządowego nr 3 !!!
W sobotę 20 marca 2009 r. uczeń klasy II D Gimnazjum Samorządowego nr 3
MAKS  BRANDT
uczestniczył w Warszawie w finale Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
uzyskując tytuł laureata
W finale brało udział 161 gimnazjalistów z całej Polski. Maks powtórzył swój ubiegłoroczny sukces, gdy został laureatem jako uczeń klasy pierwszej gimnazjum. Gratulujemy sukcesu jemu i jego nauczycielowi Jerzemu Janowiczowi.
 
"Mów do mnie jeszcze..." - czyli: kolejny etap 55. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego.

 9 marca w Bolesławieckim Ośrodku Kultury - Międzynarodowym Centrum Ceramiki odbyły się eliminacje miejskie 55 Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego, w którym wzięli udział uczniowie bolesławieckich gimnazjów. Komisja konkursowa przyznała dwie nagrody (zdobywcą jednej z nich został Bartosz Chmielewski z kl. III g) oraz trzy wyróżnienia (jedno z nich otrzymała Daria Ciach z kl. III b). Osoby nagrodzone zakwalifikowały się do etapu powiatowego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

 
Goście w naszym gimnazjum.
     W czwartek, 4 marca, gościem naszej szkoły był Biskup Legnicki Stefan Cichy. W spotkaniu (poprzedzonym przygotowanym przez Szkolny Zespół Artystyczny krótkim montażem słowno – muzycznym) wzięli udział – oprócz uczniów i pracowników naszego gimnazjum – zaproszeni goście: przedstawiciele władz miasta oraz dyrektorzy i reprezentanci bolesławieckich szkół.
 
Trzecioklasisto...
...nowości w dziale dla klas III. Zobacz koniecznie.
 
Władający słowami - czyli zwycięzcy konkursu recytatorskiego.
 Dziś, na 6. i 7. lekcji odbyły się eliminacje szkolne 55. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego.  Zwycięzcami i jednocześnie reprezentantami naszej szkoły w 
Więcej…
 
DOLNOŚLĄSKIE MECZE MATEMATYCZNE

 NASI  W  PÓŁFINALE
Drużyna z naszego gimnazjum bierze udział w Dolnośląskich Meczach Matematycznych. Jest to konkurs , w którym dwie drużyny rozwiązują takie  same zadania, by potem na zmianę je sobie zadawać. Przedstawione rozwiązania zadań oceniane są odpowiednią liczbą punktów.  Ostatnio pojawił się pierwszy, ważny sukces w tym konkursie: drużyna z naszej szkoły 

Więcej…
 
NAJZDOLNIEJSI ŚLĄZACY SĄ W NASZYM GIMNAZJUM

NAJZDOLNIEJSI  ŚLĄZACY SĄ  W  NASZYM  GIMNAZJUM

Uczniowie
Maks BRANDT      – 2D

Maciej WOŹNY     – 3B

zostali laureatami konkursu matematycznego zDolny Ślązak Gimnazjalista. Znaleźli się w 25-osobowej grupie najlepszych matematyków z całego Dolnego Śląska zajmując w końcowej klasyfikacji czołowe miejsca w pierwszej dziesiątce. Wielkie gratulacje dla Maćka i Maksa oraz dla ich nauczyciela matematyki Jerzego Janowicza.

 
<< Początek < Poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Następna > Ostatnie >>

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 484700

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

 Zapraszamy na nasz blog