Tragedia w Smoleńsku

W katastrofie samolotu prezydenckiego Tu-154 pod Smoleńskiem zginęło 96 osób. 
Na pokładzie były najważniejsze osoby w państwie, 
w tym prezydent Lech Kaczyński z żoną Marią.
 
W związku z tragedią, jaka dotknęła Naród Polski, mieszkańcy Bolesławca mogą składać wyrazy współczucia w Księdze kondolencyjnej,
która wyłożona jest w holu Ratusza.
Wpisy w Księdze kondolencyjnej dokonywać można od 12 kwietnia w godzinach pracy urzędu.

 
Konkurs na palmę wielkanocną

Przez ostatni tydzień sekcja plastyczna naszej szkoły w składzie: Klaudia Seneszyn, Malwina Seneszyn, Sabina Tomczyna, Patrycja Świca , Martyna Janiec, Anna Dekarz, Karolina Kurek, Marta Mądralska, Mariola Kurek, Monika Pluskwa, Weronika Jankiewicz, Izabela Kowalik, Katarzyna Dudyńska, Katarzyna Jaśkiewicz, Aleksandra Korczowska, Dominika Wójcik przygotowywała Wielkanocną Palmę, która w tegorocznym konkursie zajęła II miejsce pod względem wysokości (miała ponad 12 m!). W sobotę 27.03.'10r. palmy zostały wystawione przed budynkiem BOK-u, a dnia 30.03.'10r. odbyło się oficjalne wręczenie nagród. Gratulujemy!

 
Sukces w konkursie pożarniczym
W etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej Anna Latosińska z klasy 3f zdobyła I miejsce w kategorii gimnazjów. W kwietniu wystąpi w etapie wojewódzkim, który odbędzie się w Kowarach. Gratulujemy i życzymy powodzenia.
 
Matematycy z gimnazjum
NAJLEPSI  MATEMATYCY  Z  GIMNAZJUM  SAMORZADOWEGO  NR 3  NA  GALI  LAUREATÓW
Uczniowie
Maks BRANDT      – 2D
Maciej WOŹNY     – 3B
zostali laureatami konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista.
Więcej…
 
Kolejny sukces Maksa
Kolejny sukces Maksa z Gimnazjum Samorządowego nr 3 !!!
W sobotę 20 marca 2009 r. uczeń klasy II D Gimnazjum Samorządowego nr 3
MAKS  BRANDT
uczestniczył w Warszawie w finale Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
uzyskując tytuł laureata
W finale brało udział 161 gimnazjalistów z całej Polski. Maks powtórzył swój ubiegłoroczny sukces, gdy został laureatem jako uczeń klasy pierwszej gimnazjum. Gratulujemy sukcesu jemu i jego nauczycielowi Jerzemu Janowiczowi.
 
"Mów do mnie jeszcze..." - czyli: kolejny etap 55. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego.

 9 marca w Bolesławieckim Ośrodku Kultury - Międzynarodowym Centrum Ceramiki odbyły się eliminacje miejskie 55 Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego, w którym wzięli udział uczniowie bolesławieckich gimnazjów. Komisja konkursowa przyznała dwie nagrody (zdobywcą jednej z nich został Bartosz Chmielewski z kl. III g) oraz trzy wyróżnienia (jedno z nich otrzymała Daria Ciach z kl. III b). Osoby nagrodzone zakwalifikowały się do etapu powiatowego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

 
Goście w naszym gimnazjum.
     W czwartek, 4 marca, gościem naszej szkoły był Biskup Legnicki Stefan Cichy. W spotkaniu (poprzedzonym przygotowanym przez Szkolny Zespół Artystyczny krótkim montażem słowno – muzycznym) wzięli udział – oprócz uczniów i pracowników naszego gimnazjum – zaproszeni goście: przedstawiciele władz miasta oraz dyrektorzy i reprezentanci bolesławieckich szkół.
 
Trzecioklasisto...
...nowości w dziale dla klas III. Zobacz koniecznie.
 
<< Początek < Poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Następna > Ostatnie >>

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 489861

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

 Zapraszamy na nasz blog