Sukcesy w konkursie fizycznym
    Po raz kolejny, uczniowie naszego gimnazjum, wzięli udział w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko". Maks Brandt i Maciej Woźny zostali wyróżnieni i otrzymali tytuł "TAON".
 
„Nasz Euroregion – nasza tożsamość”

   19 maja w Ratuszu ogłoszono wyniki konkursu „Nasz Euroregion – nasza tożsamość”. Przedmiotem rywalizacji było przygotowanie opracowań wycieczek do wybranych miejscowości w ramach obszaru objętego biletem Euro-nysa.
   Na konkurs zgłoszono w sumie 13 prac. Konkurs został rozstrzygnięty w kategorii wycieczek jedno, dwu i trzydniowych.
   Najlepszy program wypadu dwudniowego przygotowali uczniowie z naszego gimnazjum pod opieką Aleksandry Jaskowskiej. Program zdobył 95 punktów i otrzymał dofinansowanie na 2840 złotych.

Więcej…
 
Jesteśmy Mistrzami Dolnego Śląska...
 ...w Meczach Matematycznych!
W sobotę 15 maja 2010r. w Instytucie Matematycznym Uniwesytetu Wrocławskiego odbyła się rozgrywka finałowa IX edycji Dolnośląskich Meczy Matematycznych. Nasz drużyna w składzie: Maks Brandt, Magda Filip, Maciej Woźny, Łukasz Janiec, Kuba Suchcicki, Aleksander Kinach, Kacper Piecyk, Jakub Feret, Roman Fekete, Piotr Kopeć  zajęła I miejsce!
Więcej…
 
Nadanie imienia

    18 maja 2010 r. to dzień szczególny w historii Gimnazjum Samorządowego nr 3 w Bolesławcu. Od dzisiaj nasza szkoła nosi imię Jana Pawła II. Obyła się uroczystość wręczenia sztandaru, w której wzięło udział wielu znamienitych gości. Odczytano uchwałę Rady Miasta Bolesławiec o nadaniu imienia. Po raz pierwszy wykonano oficjalnie hymn gimnazjum.
    Po uroczystości zaproszeni goście zwiedzali okolicznościowe wystawy poświęcone patronowi szkoły oraz dokonali wpisu do wystawionej księgi.
    W przygotowanie uroczystości zaangażowana była cała społeczność naszego gimnazjum. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

 

 

Więcej…
 
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W „KANGURZE”
Maks Brandt (2D) piąty drugoklasista na Dolnym Śląsku i 66 w kraju, Kacper Piecyk (1B) 26. pierwszoklasista w naszym województwie, a Magdalena Filip (3B) oraz Maciej Woźny (3B) na 38 i 70 miejscu wśród dolnośląskich trzecioklasistów – oto wyniki ostatniej edycji konkursu matematycznego „Kangur”. O randze zajętych przez naszych uczniów miejsc świadczy fakt, że na poziomie każdej klasy w konkursie startowało ponad tysiąc osób. 
Więcej…
 
Pierwsza pomoc

TRZEJ WSPANIALI
Maks Brandt, Łukasz Janiec, Marcin Sojka reprezentowali Bolesławiec w konkursie rejonowym "Pierwsza Pomoc” który odbył się
6 maja 2010r. we Lwówku Śląskim.

Więcej…
 
Piłkarze znowu górą!

                                                                

 

Reprezentacja GS nr 3 w piłce nożnej uczestniczyła w rozgrywkach na szczeblu powiatowym.

21.04.2010 r. w turnieju półfinałowym nasi reprezentanci pokonali kolejno Gimnazjum z Iwin 2:0 oraz Gimnazjum z Osiecznicy także 2:0 i zakwalifikowali się do Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Powiatu.

Więcej…
 
Konkurs wiedzy o Janie Pawle II
We czwartek 22 kwietnia odbył się II Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II.
Przedstawiamy wyniki konkursu:
I m. Karolina Turek, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Osiecznicy
II m. Joanna Rybacka,  Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu
III m. Kamila Chrobot, Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Następna > Ostatnie >>

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 489861

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

 Zapraszamy na nasz blog