Mistrzynie Bolesławca

                                                                                     fot. MOSiR

Wiktoria Mienculewicz, Karolina Tokarska, Klaudia Banowicz, Aleksandra Mocna, Katarzyna Frydryk, Paulina Janicka, Klaudia Czaplicka, Aleksandra Dziuba, Nikola Nurkowska, Justyna Sholtz, Daria Mjchrowicz i Karolina Sabadasz. To skład mistrzowskiej drużyny dziewcząt z naszego gimnazjum, która wywalczyła I miejsce w Mistrzostwach Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt. Opiekun: Joanna Kutryba. Gratulujemy.

 
II miejsce siatkarzy

 fot.MOSiR 

W organizowanych przez MOSiR Mistrzostwach Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Chłopców nasza drużyna zdobyła II miejsce. Gratulujemy.

 

 
"Mamma mia!" - SZA w I L.O.
   Odbywający się co roku w I Liceum Ogólnokształcącym Dzień Języków Obcych zakończył się dziś gorąco przyjętym przez zgromadzoną w auli publiczność musicalem "Mamma mia!" przygotowanym przez Szkolny Zespół Artystyczny naszego gimnazjum. Wraz z uczniami naszej szkoły wystąpili ubiegłoroczni absolwenci, którym serdecznie dziękujemy.  
 
„ Więcej zieleni w naszej przestrzeni”

 

 4 listopada 2010 r. odbyła się w naszej szkole akcja pt. „ Więcej zieleni w naszej przestrzeni”.
Była to akcja jednodniowa, polegająca na stworzeniu klombu na terenie naszej szkoły. Uczniowie przygotowali plakaty informujące o projekcie oraz chętnie zgłaszali się do uczestnictwa w nim. Akcja ta jest jednym z elementów, a zarazem 

Więcej…
 
„Las zrównoważony”

 

  W dniu  4.11.2010 odbyła się wycieczka do szkółki leśnej Nadleśnictwa Bolesławiec w Osieczowie. Uczestniczyli w niej uczniowie należący do projektu „Las zrównoważony”. Wspólnie z panią Anną Makielską z Nadleśnictwa udaliśmy się na teren szkółki, gdzie przeprowadzony został wykład na temat pracy leśniczego oraz 

Więcej…
 
Kurs SU
 

  Uczennice naszego gimnazjum z klasy 3D - Kasia Andrusieczko, Kasia Wycech, Dominika Sierpień i Hania Wróblewska biorą udział w kursie dla samorządów - liderów uczniowskich. W jego programie znajduje się min. zapoznanie się z rolą takiego lidera i jego celami oraz ćwiczenia umiejętności działania w grupie - niewątpliwie zarówno pojedyncze klasy, jaki cała szkoła są w końcu grupami. Dodatkowo, aby ukończyć kurs, należy organizować życie szkolne i napisać sprawozdanie na stronę kursu. Więcej informacji: http://www.ceo.org.pl/portal/home. 

   
 
Pod pomocną dłonią.
 

   W sobotę (9.10.2010r.) nasi uczniowie tym razem nie odpoczywali, tylko zdobywali laury dla naszej szkoły. Konkurencją były drużynowe zawody w pierwszej pomocy. Pod wodzą pani Joanny Kutryby po morderczych wyścigach ze śmiercią pierwsze miejsce zdobyli: Marcin Sojka (kapitan), Kinga Kraczkowska, Marlena Paszko, Maks Brandt i Piotr Kopeć.
Więcej…
 
Święto Edukacji Narodowej w naszym gimnazjum
 
Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy.
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy.

O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało.

   Odświętne stroje, pogodny nastrój i wiele pozytywnych emocji – w takim klimacie upłynęło w naszej szkole czwartkowe przedpołudnie. 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Następna > Ostatnie >>

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 490039

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

 Zapraszamy na nasz blog