DRUŻYNA GS 3 ZNÓW WYGRYWA
DRUŻYNA  GS 3  ZNÓW  WYGRYWA  W  DOLNOŚLĄSKICH  MECZACH  MATEMATYCZNYCH
  Jeszcze świeżo w pamięci mamy radość z zajęcia pierwszego miejsca na Dolnym Śląsku w ubiegłorocznej edycji Dolnośląskich Meczów Matematycznych, a już rozpoczął się nowy sezon. I rozpoczął się bardzo udanie. Pierwszy mecz eliminacyjny nasza drużyna rozegrała z zespołem Gimnazjum Samorządowego nr 2 w Bolesławcu. Po godzinie niełatwych zmagań odnieśliśmy
Więcej…
 
Mistrzynie Bolesławca

                                                                                     fot. MOSiR

Wiktoria Mienculewicz, Karolina Tokarska, Klaudia Banowicz, Aleksandra Mocna, Katarzyna Frydryk, Paulina Janicka, Klaudia Czaplicka, Aleksandra Dziuba, Nikola Nurkowska, Justyna Sholtz, Daria Mjchrowicz i Karolina Sabadasz. To skład mistrzowskiej drużyny dziewcząt z naszego gimnazjum, która wywalczyła I miejsce w Mistrzostwach Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt. Opiekun: Joanna Kutryba. Gratulujemy.

 
II miejsce siatkarzy

 fot.MOSiR 

W organizowanych przez MOSiR Mistrzostwach Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Chłopców nasza drużyna zdobyła II miejsce. Gratulujemy.

 

 
"Mamma mia!" - SZA w I L.O.
   Odbywający się co roku w I Liceum Ogólnokształcącym Dzień Języków Obcych zakończył się dziś gorąco przyjętym przez zgromadzoną w auli publiczność musicalem "Mamma mia!" przygotowanym przez Szkolny Zespół Artystyczny naszego gimnazjum. Wraz z uczniami naszej szkoły wystąpili ubiegłoroczni absolwenci, którym serdecznie dziękujemy.  
 
„ Więcej zieleni w naszej przestrzeni”

 

 4 listopada 2010 r. odbyła się w naszej szkole akcja pt. „ Więcej zieleni w naszej przestrzeni”.
Była to akcja jednodniowa, polegająca na stworzeniu klombu na terenie naszej szkoły. Uczniowie przygotowali plakaty informujące o projekcie oraz chętnie zgłaszali się do uczestnictwa w nim. Akcja ta jest jednym z elementów, a zarazem 

Więcej…
 
„Las zrównoważony”

 

  W dniu  4.11.2010 odbyła się wycieczka do szkółki leśnej Nadleśnictwa Bolesławiec w Osieczowie. Uczestniczyli w niej uczniowie należący do projektu „Las zrównoważony”. Wspólnie z panią Anną Makielską z Nadleśnictwa udaliśmy się na teren szkółki, gdzie przeprowadzony został wykład na temat pracy leśniczego oraz 

Więcej…
 
Kurs SU
 

  Uczennice naszego gimnazjum z klasy 3D - Kasia Andrusieczko, Kasia Wycech, Dominika Sierpień i Hania Wróblewska biorą udział w kursie dla samorządów - liderów uczniowskich. W jego programie znajduje się min. zapoznanie się z rolą takiego lidera i jego celami oraz ćwiczenia umiejętności działania w grupie - niewątpliwie zarówno pojedyncze klasy, jaki cała szkoła są w końcu grupami. Dodatkowo, aby ukończyć kurs, należy organizować życie szkolne i napisać sprawozdanie na stronę kursu. Więcej informacji: http://www.ceo.org.pl/portal/home. 

   
 
Pod pomocną dłonią.
 

   W sobotę (9.10.2010r.) nasi uczniowie tym razem nie odpoczywali, tylko zdobywali laury dla naszej szkoły. Konkurencją były drużynowe zawody w pierwszej pomocy. Pod wodzą pani Joanny Kutryby po morderczych wyścigach ze śmiercią pierwsze miejsce zdobyli: Marcin Sojka (kapitan), Kinga Kraczkowska, Marlena Paszko, Maks Brandt i Piotr Kopeć.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Następna > Ostatnie >>

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 484723

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

 Zapraszamy na nasz blog