Śpiewający sukces

 

Marta Werens z kl. II b
Zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii poezja śpiewana. Przygotowywała ją p. Aleksandra Sozańska-Kut.
fot.MDK

 
„Dorastamy, rozumiemy pomagamy”

  Nasze Gimnazjum już po raz trzeci przystąpiło do Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. W tym roku konkursy w ramach kampanii odbywać się będą od  4 kwietnia 2011 do 30 listopada 2011 roku.  Hasło przewodnie kampanii brzmi: „Dorastamy, rozumiemy pomagamy”.

W ramach kampanii można uczestniczyć w następujących konkursach:
- sportowym – „O co biega?” (patronuje mu Marcin Lewandowski, mistrz Europy w biegu na 800 m, olimpijczyk z Pekinu, finalista mistrzostw świata), 
- „Co Ty wiesz o Ameryce?”(Szukamy Młodych Mistrzów),
- plastyczno-literackim i ping-pongowym,
- dla świetlic i klas – „My wolontariusze”.
Wszystkie konkursy są nagradzane. Zapraszamy do udziału. Szczegółowe informacje – u pedagogów szkolnych, wychowawców i na plakatach w szkole.
 
„Posprzątaj po swoim psie”

  

  

 

 

 

W marcu  odbył się szkolny konkurs plastyczny na plakat „Posprzątaj po swoim psie”. Konkurs został przeprowadzony przez pana Marka Haniszewskiego. W konkursie uczestniczyło 300 uczniów klas I i II. Komisja w składzie: pani Marzanna Janczak, pani Sylwia Wilk i pan Marek Haniszewski – wyłoniła zwycięskie prace i wyróżnienia.

Więcej…
 
DBAJMY O NASZE ŚRODOWISKO
Dnia 10.03.2011r. uczniowie naszego gimnazjum zorganizowali akcję promocyjną, dotyczącą odnawialnych źródeł energii oraz segregacji elektrośmieci.
Impreza odbyła się na bolesławieckim rynku o godz. 10:00.
  
Więcej…
 
Tenisiści stołowi mistrzami strefy !!!

  W rozegranych 8.03.2011r.  Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej w Tenisie Stołowym reprezentacja naszego gimnazjum ( Kamil Nebesny, Patryk Nurkowski, Sławomir Wojdowski ) zdobyła I miejsce. Nasza drużyna pokonała kolejno: GS Bogatynia 3:1, GS Pisarzowice 3:1 oraz GS Lwówek Śl. 3:1 i awansowała do półfinału, w którym zmierzyła się z GS Lubawka wygrywając także 3:1. W meczu finałowym chłopcy spotkali się ponownie z GS Lwówek Śl. i po zaciętym pojedynku zwyciężyli 3:2 uzyskując tym samym awans do finału wojewódzkiego. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Nebesny, który wygrał wszystkie pojedynki. Gratulujemy.

 
Szachy
Mistrzowie powiatu w szachach: Mikołaj Ziętek, Jakub Feret, Aleksander Kinach i Patrycja Eichstadt. Opiekun Irena Cypelt. Gratulujemy.
fot. istotneinformacje
 
Dzień Bezpiecznego Internetu

 Monika Kamińska i Tomasz Balsewicz to specjaliści od znajomości zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. Wygrali eliminacje szkolne konkursu w ramach obchodu Dnia Bezpiecznego Internetu. W  organizowanym przez Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu konkursie dla uczniów gimnazjów z Bolesławca okazali się również niepokonani i zdobyli I miejsce oraz ciekawe nagrody. Gratulujemy.

 
Tenis stołowy

Patryk Nurkowski i Kamil Nebesny - Mistrzowie Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym. Opiekun Piotr Bajer. Gratulujemy.
 fot.MOSiR
 
<< Początek < Poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Następna > Ostatnie >>

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 490021

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

 Zapraszamy na nasz blog