Wicemistrzowie strefy

 

Na rozegranych w Kamiennej Górze  finałach Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców zawodnicy z naszego gimnazjum wywalczyli wicemistrzostwo. Gratulujemy.

 
Pokaż talent na "Dniach Miasta".

BOK-MCC informuje, ze 17 kwietnia 2011 realizuje projekt „Promocja Młodych”. W jego ramach młodzi ludzie będą mogli zaprezentować swoje talenty przed publicznością podczas tegorocznych "Dni Miasta".


Wszystkich uczniów naszego gimnazjum zapraszamy do czynnego udziału. Szczegóły na stronie BOK-MCC lub u p. H. Chlastawy, tel. 756445593

 
Wiosenna Akcja Sadzenia Drzew
W dniu 20.04.2011r. uczniowie klasy II d i III d posadzili drzewa w przyszkolnym ogródku. Akcja ta odbyła się w ramach Wiosennej Akcji Sadzenia Drzew z firmą Panasonic i bankiem HSBC. Łącznie posadzono 14 drzew- żywotników zachodnich(Thuja occidentalis),które będą pełnić funkcję żywopłotu.
 
Nasza delegacja na Uroczystościach Beatyfikacyjnych naszego patrona bł. Jana Pawła II w Krzeszowie

     1 V 2011 Delegacja naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym i wychowawcami  J.Kutrybą, B. P. Chmielik i A. Mroczek  brała udział w diecezjalnych uroczystościach Beatyfikacyjnych naszego patrona w Krzeszowie. Do udziału w tej modlitwie dziękczynnej za Beatyfikację Jana Pawła II obecny biskup legnicki Stefan Cichy zaprosił delegacje szkół noszących imię nowego Błogosławionego.
 

 

 

 

 

 

W uroczystościach wzięło udział ponad 1500 osób z całej diecezji. Po relacji z placu św. Piotra w Rzymie i Mszy św. w sanktuarium krzeszowskim  celebrowanej przez biskupa Tadeusza Rybaka rozpoczął się festyn rodzinny  z udziałem m.in. dziecięcego zespołu „Dzieci Dawida” z Domu Kultury z Koskowic.

 
Mistrzowska drużyna

 


Aleksander Pyrka, Rafał Mrozik, Kamil Korczowski, Dariusz Paleń, Oskar Ilczyna, Damian Widera, Dawid Muniak, Amadeusz Skokun, Norbert Garbacz i Kamil Mikietiuk to mistrzowie powiatu w piłce nożnej. Opiekunem ekipy jest Piotr Bajer.

 
Kiermasz świąteczny

 

4 i 6 kwietnia 2011 zorganizowano w naszej szkole kiermasz świąteczny dla rodziców przyszłych i obecnych uczniów, podczas którego uczennice sprzedawały ozdoby i dekoracje własnoręcznie wykonane. Celem akcji było zebranie pieniędzy na uratowanie konia „Sznurka”. Dochód przekazano Fundacji Centaurus, która zobowiązała się zapewnić mu opiekę w ośrodku dla koni  Dziękujemy Rodzicom za wsparcie naszej akcji!

 
Śpiewający sukces

 

Marta Werens z kl. II b
Zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii poezja śpiewana. Przygotowywała ją p. Aleksandra Sozańska-Kut.
fot.MDK

 
„Dorastamy, rozumiemy pomagamy”

  Nasze Gimnazjum już po raz trzeci przystąpiło do Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. W tym roku konkursy w ramach kampanii odbywać się będą od  4 kwietnia 2011 do 30 listopada 2011 roku.  Hasło przewodnie kampanii brzmi: „Dorastamy, rozumiemy pomagamy”.

W ramach kampanii można uczestniczyć w następujących konkursach:
- sportowym – „O co biega?” (patronuje mu Marcin Lewandowski, mistrz Europy w biegu na 800 m, olimpijczyk z Pekinu, finalista mistrzostw świata), 
- „Co Ty wiesz o Ameryce?”(Szukamy Młodych Mistrzów),
- plastyczno-literackim i ping-pongowym,
- dla świetlic i klas – „My wolontariusze”.
Wszystkie konkursy są nagradzane. Zapraszamy do udziału. Szczegółowe informacje – u pedagogów szkolnych, wychowawców i na plakatach w szkole.
 
<< Początek < Poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Następna > Ostatnie >>

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 485451

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 

 Zapraszamy na nasz blog