Szachy
Mistrzowie powiatu w szachach: Mikołaj Ziętek, Jakub Feret, Aleksander Kinach i Patrycja Eichstadt. Opiekun Irena Cypelt. Gratulujemy.
fot. istotneinformacje
 
Dzień Bezpiecznego Internetu

 Monika Kamińska i Tomasz Balsewicz to specjaliści od znajomości zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. Wygrali eliminacje szkolne konkursu w ramach obchodu Dnia Bezpiecznego Internetu. W  organizowanym przez Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu konkursie dla uczniów gimnazjów z Bolesławca okazali się również niepokonani i zdobyli I miejsce oraz ciekawe nagrody. Gratulujemy.

 
Tenis stołowy

Patryk Nurkowski i Kamil Nebesny - Mistrzowie Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym. Opiekun Piotr Bajer. Gratulujemy.
 fot.MOSiR
 
Akcja bateria
PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI ZBIERANIA BATERII
Nasza szkoła przyłączyła się do akcji zbierania baterii. Co miesiąc do maja będziemy rozliczać się z naszych zbiórek. Dla najbardziej zaangażowanych czekają nagrody!!! 
Podpisane baterie przyjmuje 
p. Małgorzata Zięba w sali nr 10
A do tego jeszcze parę informacji dlaczego warto zbierać baterie...
Więcej…
 
Mistrzynie powiatu
 
   Drużyna dziewcząt została mistrzem powiatu w rozegranych 18 stycznia Mistrzostwach  Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce i tym samym awansowała do zawodów strefowych.Gratulujemy.

fot.ii/MOS

 
Nagrody za promocję Bolesławca

    Uczniowie naszej szkoły przygotowani przez nauczycieli uczestniczyli w wielu konkursach na szczeblu wojewódzkim i krajowym, w których odnosili sukcesy w 2010 roku. Należy podkreślić aktywny udział gimnazjum w projektach edukacyjnych, społecznych i kulturalnych na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Więcej…
 
MAKS BRANDT – NAJLEPSZY NA DOLNYM ŚLĄSKU I CZWARTY W KRAJU

     W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny. Test składał się z 30 pytań punktowanych za 3, 4 i 5 pkt. (zależnie od stopnia trudności). Nagrodę główną - tygodniową wycieczkę do ośrodka turystycznego "Urocza" w Serpelicach nad Bugiem w czasie wakacji - wygrał jeden z naszych uczniów: Maks Brandt z 3D (uczeń Jerzego Janowicza). Maks zajął 1 miejsce w województwie i 4 miejsce w kraju. Drugi wynik w naszej szkole uzyskał Kacper Piecyk z 2B (uczeń Katarzyny Zięby) zajmując 12 miejsce na Dolnym Śląsku i 97 w kraju. O randze sukcesu świadczy fakt, że w konkursie brało udział ponad 3000 uczniów. Organizatorem konkursu jest firma Jersz - Łowcy Talentów. Wielkie gratulacje!

 
Kiermasz w świetlicy

Kiedy w szkole zapanowała przedświąteczna atmosfera w świetlicy miał miejsce kiermasz, na którym można było zakupić choinki z szyszek, makaronu, łańcuchów, łupin orzechów, stroiki, ozdoby choinkowe, witraże, karty prezentujące polskie obrzędy, zwyczaje i tradycje ludowe związane z okresem Świąt Bożego Narodzenia. Chęć młodzieży do samodzielnego wykonania podobnych rzeczy była wielka, także w tym samym czasie trwały warsztaty. Wszystkim, którzy nas odwiedzili serdecznie dziękujemy.

 
<< Początek < Poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 Następna > Ostatnie >>

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 473994

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

 Zapraszamy na nasz blog