Rocznica nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II

 

„Wszystko tak naprawdę zależy od ciebie, od tego, co kryje się w twoim sercu. To ty – jak Odys – przemierzasz czas i przestrzeń, wybierasz ścieżki, którymi zmierzasz do swojej Itaki. Sam wypełniasz czas między pierwszym a ostatnim oddechem.” Takie – między innymi – słowa usłyszeli dziś zgromadzeni w sali gimnastycznej naszej szkoły uczniowie, nauczyciele i goście, którzy wzięli udział w uroczystych obchodach pierwszej rocznicy nadania Gimnazjum Samorządowemu nr 3 imienia Jana Pawła II.

 
ZBIÓRKA BATERII

16 maja została zakończona zbiórka baterii w naszej szkole. Najwięcej baterii przynieśli:
1.Nicol Miller 3a
2.Karolina Sabadasz 3g
3.Daria Krzykliwa 1f
4.Alicja Rząsa 3a
5.Klaudia Niziałek 2d
6.Marcin Sojka 3e
   W sumie od lutego zebraliśmy 3196 baterii. Czekamy na ogłoszenie wyników konkursu przez Urząd Miasta Bolesławiec, który ogłosi, jak wypadliśmy na tle innych szkół.
   Najważniejsze jest jednak to, że uczniowie  naszej szkoły dbają o środowisko!

Za zaangażowanie wszystkim uczniom serdecznie dziękuję.
             Małgorzata Zięba

 
Wicemistrzowie strefy

 

Na rozegranych w Kamiennej Górze  finałach Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców zawodnicy z naszego gimnazjum wywalczyli wicemistrzostwo. Gratulujemy.

 
Pokaż talent na "Dniach Miasta".

BOK-MCC informuje, ze 17 kwietnia 2011 realizuje projekt „Promocja Młodych”. W jego ramach młodzi ludzie będą mogli zaprezentować swoje talenty przed publicznością podczas tegorocznych "Dni Miasta".


Wszystkich uczniów naszego gimnazjum zapraszamy do czynnego udziału. Szczegóły na stronie BOK-MCC lub u p. H. Chlastawy, tel. 756445593

 
Wiosenna Akcja Sadzenia Drzew
W dniu 20.04.2011r. uczniowie klasy II d i III d posadzili drzewa w przyszkolnym ogródku. Akcja ta odbyła się w ramach Wiosennej Akcji Sadzenia Drzew z firmą Panasonic i bankiem HSBC. Łącznie posadzono 14 drzew- żywotników zachodnich(Thuja occidentalis),które będą pełnić funkcję żywopłotu.
 
Nasza delegacja na Uroczystościach Beatyfikacyjnych naszego patrona bł. Jana Pawła II w Krzeszowie

     1 V 2011 Delegacja naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym i wychowawcami  J.Kutrybą, B. P. Chmielik i A. Mroczek  brała udział w diecezjalnych uroczystościach Beatyfikacyjnych naszego patrona w Krzeszowie. Do udziału w tej modlitwie dziękczynnej za Beatyfikację Jana Pawła II obecny biskup legnicki Stefan Cichy zaprosił delegacje szkół noszących imię nowego Błogosławionego.
 

 

 

 

 

 

W uroczystościach wzięło udział ponad 1500 osób z całej diecezji. Po relacji z placu św. Piotra w Rzymie i Mszy św. w sanktuarium krzeszowskim  celebrowanej przez biskupa Tadeusza Rybaka rozpoczął się festyn rodzinny  z udziałem m.in. dziecięcego zespołu „Dzieci Dawida” z Domu Kultury z Koskowic.

 
Mistrzowska drużyna

 


Aleksander Pyrka, Rafał Mrozik, Kamil Korczowski, Dariusz Paleń, Oskar Ilczyna, Damian Widera, Dawid Muniak, Amadeusz Skokun, Norbert Garbacz i Kamil Mikietiuk to mistrzowie powiatu w piłce nożnej. Opiekunem ekipy jest Piotr Bajer.

 
Kiermasz świąteczny

 

4 i 6 kwietnia 2011 zorganizowano w naszej szkole kiermasz świąteczny dla rodziców przyszłych i obecnych uczniów, podczas którego uczennice sprzedawały ozdoby i dekoracje własnoręcznie wykonane. Celem akcji było zebranie pieniędzy na uratowanie konia „Sznurka”. Dochód przekazano Fundacji Centaurus, która zobowiązała się zapewnić mu opiekę w ośrodku dla koni  Dziękujemy Rodzicom za wsparcie naszej akcji!

 
<< Początek < Poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Następna > Ostatnie >>

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 489972

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości 

 Zapraszamy na nasz blog