Druga część wymiany

Druga część wymiany uczniowskiej (w ramach projektu pt. „Młodzi Mistrzowie Nieolimpijscy nie znają granic!”, współfinansowanego  ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa przy wsparciu Euroregionu Nysa)  to wizyta w Českiej Lipie, która przywitała nas piękną pogodą i obiadem w stylu naszych południowych sąsiadów – słynnymi „knedlikami”.

Więcej…
 
Wirtualny Festiwal Wielokulturowy

 

Już po raz drugi nasi uczniowiewzięli udział w Wirtualnym Festiwalu Wielokulturowym na platformie internetowej Centrum Edukacji Obywatelskiej. Była to okazja do spotkania z innymi kulturami i religiami, sprawdzenia swojej wiedzy oraz twórczego działania na rzecz tolerancji i szacunku dla inności.

 

Więcej…
 
MARSZ ŻYWEJ PAMIĘCI

W piątek 16. września 2016r. Poczet Sztandarowy Gimnazjum Samorządowego nr 3 uczestniczył w obchodach 76 rocznicy zesłania Polaków na Sybir.

Więcej…
 
Projekt

 

„Młodzi Mistrzowie Nieolimpijscy nie znają granic!”

„Mladí mistři neolympijských sportů neznaji hranic!”

Gimnazjum Samorządowe nr 3 wraz z partnerską szkołą z miejscowości Česká Lípa
realizuje projekt pod nazwą: „Młodzi Mistrzowie Nieolimpijscy nie znają granic!”,
którego celem jest zaprezentowanie i umożliwienie młodzieży uczestnictwa w alternatywnych formach aktywności fizycznej.
Wchodzą one  w skład Światowych Igrzysk Sportowych dyscyplin nieolimpijskich, a te odbędą się w przyszłym roku we Wrocławiu.

Więcej…
 
„Quo vadis” Henryka Sienkiewicza

„Quo vadis” Henryka Sienkiewicza lekturą Narodowego Czytania w 2016 roku.

Już po raz czwarty MZS nr 3 bierze udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie organizowanej przez Prezydenta RP od 2012 roku. Akcja ta została zainicjowana wspólną lekturą „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza, w 2013 były to dzieła Aleksandra Fredry, a w rok później odbyło się czytanie „Trylogii” Henryka Sienkiewicza.

Więcej…
 
Ostatni dzień w szkole

23 czerwca pożegnaliśmy kolejny rocznik Absolwentów naszego gimnazjum i szkoły podstawowej.

Absolwentem roku została Dominika Kulczycka.


Na uroczystości wręczono nagrody i wyróżnienia. Wyróżnieni najlepsi uczniowie, sportowcy, artyści, działacze samorządu szkolnego otrzymali nagrody, dyplomy i listy gratulacyjne.

 

Więcej…
 
Pyszne, kawowe zajęcia.

Dnia 8 czerwca klasa III b po raz kolejny (i już niestety ostatni) uczestniczyła w warsztatach kulinarnych w ZSO i Z w Bolesławcu. Tym razem tematem zajęć była kawa.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Szukaj

WEJŚCIE DO SYSTEMU
REKRUTACJI DO SZKÓŁ
PONADGIMNAZJALNYCH

Odsłon : 446407

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

 Zapraszamy na nasz blog