UBEZPIECZENIA NNW NASZYCH DZIECI.

Drodzy Rodzice!
W porozumieniu z Radą Rodziców podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu, na terenie szkoły, ubezpieczania uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków od nowego roku szkolnego.

Stypendia szkolne i zasiłki szkolne-informacja dla rodziców.

INFORMACJA DLA RODZICÓW !

Rok Szkolny 2018/2019

Stypendia szkolne i zasiłki szkolne. Pomoc materialna o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Bolesławiec.

Bezpieczny wypoczynek

Program rządowy „Dobry start”

Rusza system elektronicznej rekrutacji

Na stronie dolnoslaskie.edu.com.pl będzie odbywać się elektroniczna rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych. Jest już umieszczona na stronie edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych. Proszę uważnie śledzić informacje na naszej stronie.

Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w Lekkiej Atletyce

W dniu 24.05.2018 w Zgorzelcu odbyły się Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w Lekkiej Atletyce. Drużyna chłopców naszej szkoły złożona z uczniów gimnazjum zdobyła na tych zawodach 1 miejsce. Zawodnicy uzyskali awans do mistrzostw dolnego śląska. Opiekunem drużyny był Roman Gorski.

Sukces sportowy

8 maja b.r. drużyna chłopców naszej szkoły, w liczbie 25 osób, wywalczyła Mistrzostwo Miasta i Powiatu w zawodach lekkoatletycznych. Grupę przygotował p. Roman Gorski. Chłopcy zakwalifikowali się do zawodów strefowych. Gratulujemy naszym mistrzom!

Zuzia i Wiktoria w finale konkursu „Pokaż Język: I know I can”!

Zuzanna Hryniewicz z klasy 3e Gimnazjum nr 2 i Wiktoria Góra z klasy 3a Gimnazjum nr 3 dostały się do finału konkursu „Pokaż Język: I know I can”, który jest organizowany przez Posłankę do Parlamentu Europejskiego panią Danutę Jazłowiecką i obejmuje województwa dolnośląskie i opolskie.

Pod nazwą The Perfect Duet, Zuzia i Wiktoria razem z nauczycielem języka angielskiego napisały zwrotki do piosenki pt. „Crazy” duetu Lost Frequencies & Zonderling, następnie nagrały własną wersję utworu. Treść zwrotek miała w ogólnym przesłaniu być zgodna z myślą  przewodnią konkursu, czyli „I know I can” i mottem Posłanki: „wiara w siebie czyni cuda” oraz nieść pozytywne przesłanie. 14 maja Zuzia i Wiktoria wystąpią na żywo na deskach Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Opiekunami zespołu są panie Agnieszka Gerwatowska i Justyna Rapa.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>